avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Lipiec 2007)

Zakopane!

   Już jutro, (tj.niedziela 29 lipca) wyjeżdżam do Zakopanego. Życzcie mi powrotu do domu w jednym kawałku :) Chciałbym życzyć również wszystkim gramowiczom którzy jadą na zjazd, wszystkiego dobrego :) 

komentarzy: 5Sobota, 28 lipca 2007, 14:35

Opowiadania.

   Na moim sajcie ( na innych też można to zauważyć ) będę prowadził cykl opowiadań o krasnoludzie o imieniu Greff. Jakieś spróbuję napisać jutro. Każdego opowiadania będzie ciąg dalszy. Co wy na to ? 

komentarzy: 4Piątek, 27 lipca 2007, 22:41

2000 odwiedzin :)

   Dziękuję wam za odwiedzanie mojej stronki :) Z tej okazji, za moment pojawi się muzyka, dla u pięknienia tejże stronki :) 

komentarzy: 8Piątek, 27 lipca 2007, 10:16

Extra konkurs.

   Jako że jeszcze tego nie zrobiłem, pokażę wam moją pracę którą wysłałem na drugi etap extra konkursu:

Jak nakręciłbym do grania?
To proste, na początek
zacząłbym od gracza szukania,
później zaparzyłbym wrzątek
aby zrobić coś do picia,
żeby gracz miał dobry początek.

Z początku nauczył bym gracza,
jak zrobić z ludzi dobrego
Nawet bardzo dobrego klikacza
Nauczyłbym go wszystkiego
  jak pobierać do gry patcha
  aby to dało coś pomocnego.

 Najpierw, włączyłbym mu,
jakiegoś prostego rpg’a,
aby mógł nauczyć się tu,
grania, czytania i czekania,
myślenia i porozumienia
i poznał piękny świat grania.

Na później, coś trudniejszego
Aby nasz szanowny uczeń,
nie uważał się za lepszego
pokazać mu jak się gra
i nauczyć go wszystkiego tego
do uzależnienia nowego.

komentarzy: 9Środa, 25 lipca 2007, 22:34

Nowy lay :-) v2.

   Jeżeli macie jakieś pomysły dotyczące poprawek, bądź zmiany laya, pisać w komentarzach :)
   Doradzcie, co mogę na boki na tym czarnym tle wstawić ? Jakieś postaci ? :D 

komentarzy: 10Wtorek, 24 lipca 2007, 16:18

Nowy Lay :-)

   Jak widzicie, troszkę się zmieniło ;-) Zaczęło się od avatara. Później stwierdziłem, że poprzednia grafika nie pasuje do niego, także postanowiłem to zmienić. Grafikę sam robiłem, myślę że wam się spodoba :-) Dla mnie jest extra. I mam nadzieję że ona pozostanie na dłużej.
   Pozdrawiam. BN

komentarzy: 3Poniedziałek, 23 lipca 2007, 23:13

22 Dziecko :)

   Witajcie :-) Dziś tj 23 lipca zostałem po raz 22 wujkiem :) Dziecko jest chłopcem zwanym Olivier ( wiecie jakie słodkie ? :D ) Ale będę bawił :D
Wujek Baal wkracza ;-)
  

komentarzy: 10Poniedziałek, 23 lipca 2007, 13:52

Troszkę o przyszłości.

    Jak sobie pomyślę, że zanim będę miał jakieś.. hm, 20 lat ? I sobie pomyśle że może nie być połowy moich ulubionych forumowiczów, to nogi mi się uginają. Napisałem w rankingu na ulubionego forumowicza. Wypisałem tych, których przez ten prawie rok poznałem na gramie!
Legenda:
Ci co są podkreśleni, i pogrubieni, to są to najulubieńsi forumowicze, których poznałem na forum i których bardzo polubiłem, a boję się, że jak będę trzeźwiej myślał, to mogę nie utrzymać z nimi kontaktu.


Ci co podkreśleni, to są takie osoby, które myślę, że jak będę starszy, to po prostu raczej jeszcze będą na Gramie.

Ci zwykli, to po prostu są ulubieni, lecz będą ze mną raczej do końca :-D


Pozdrawiam wyżej wymienionych :)

komentarzy: 20Piątek, 20 lipca 2007, 20:26

Jade Empire: Edycja Specjalna.

   Dziś w Kaliskim EMPiK'u nabyłem JE: edycja specjalna. :-) Jak narazie przetestowałem tylko soundtrack :-D Gre u siebie ;-) Dużo dodatków ! Koszulka, plakat, soundrack ... A zresztą, co ja będę opowiadał :-D Niedługo dam foto. Jak narazie, moge cieszyć się zakupem :-D ( dobrze że była jeszcze wakacyjna wyprzedaż ... :-D

komentarzy: 12Środa, 18 lipca 2007, 18:20

Parę niezbyt ważnych spraw...

   Hej, aktualnie jestem u chrzestnego w Kaliszu. Gybym tylko usiadł u siebie na stanowisku w moim miescie, pokazałbym wam swoją prace konkursową na konkursie, no ale niestety :-) Zrobię to jak wrócę. Wygrałem Join Task Force. Może nie jestem BARDZO zadowolony z tej gry, ale zawsze coś :-) Chciałbym pogratulować pozostałym zwycięzcą :-) I firmie CDP że sprawdzili na "czas" ;-)
   Mogę być do piątku nieobecny na gramie. Jest to spowodowane moim pobytem tu. W Kaliszu. Pozdrawiam.

komentarzy: 5Poniedziałek, 16 lipca 2007, 18:42

Gimp. v.2

   No, pokażę wszystkie moje dotychczasowe prace ;)
banner.

Fraktal[tapetka] ( robiłem na wymiary 1024:760)

 Niebo.

 

Możecie również podziwiać ogień, we wpisie niżej ;) Pozdrawiam
( Są to moje początki z grafiką komputerową, więc proszę o wyrozumiałość ;) ) 

komentarzy: 6Poniedziałek, 09 lipca 2007, 20:47

Gimp.

   Ostatnio zacząłem bawić się w Gimpie :) Przeglądałem Tutoriale, troszkę pouczyłem się z nich. Mam jedną prace zapisaną. Jest to ogień. Może banalne ale jest to pierwsza moja praca w Gimpie :) Mnie tam się podoba. Jak na początek program jest troszkę trudno, dość dużo funkcji, i w ogóle. Z biegiem czasu nauczę się. Ciągle uczę się z Tutorial'i
Zamieszczam moją pracę:

komentarzy: 2Poniedziałek, 09 lipca 2007, 16:18

Muzyka.

Muzyka, może nie bardzo pasuje do wyglądu GS'a ale jest przyjemna :)


Uwaga!!!Uwaga!!! NIE ZAPOMNIJCIE O WPISIE NIŻEJ!! Uwaga!!!Uwaga!!!
Jest on dla mnie ważny.

komentarzy: 9Niedziela, 08 lipca 2007, 10:42

Smutek & Festyn

   Przeglądając "GramSajta" Sephiratha i czytając jego najświeższy wpis, traktujący o ludzkich emocjach, lęku, oraz dziwnego uczucia, które nas czasem gnębi, a czasem pobudza, oraz słuchając muzyki Czesława Niemena pt: "Dziwny jest ten świat" zrobiło mnie się przykro. Kogo ? Czego ?
   A więc, na początek pomyślałem sobie, o tych wszystkich biednych, bezdomnych i bez rodzin, którzy są w domach dziecka. Jak ja to mam dobrze. Zawsze chciałem lepiej, więcej... Ale teraz myślę, że i tak mam bardzo dużo. Chyba po prostu jestem uczulony na ludzkie cierpienie, jak to powiadali na Scofielda [ dla nie wtajemniczonych chodzi o Michaela z Prison Break]. Chyba w przyszłości będę organizował jakieś festyny oraz prace charytatywne. O ile oczywiście wszystkie moje plany na przyszłość wypalą. I czy pozwolą mi na to moje  zarobki?  Bo trzeba też choć troszkę o siebie zadbać, nie ?
   A co do festynów. Mój tata organizuje 28 lipca festyn z okazji "dnia orzecha" Już tłumaczę.

Dzień orzecha:
 - Jest to impreza rodzinna, organizowana co roku w dniach lipcowych. Tradycja naszej rodziny, trwa od około 7 lat. Wszystko jak zawsze organizowane jest u nas na podwórku pod wielkim orzechem[chodzi o drzewo]. Co roku zapraszana jest cała rodzina, od strony taty, oraz od strony mamy. Zawsze dopraszani są znajomi rodziców.

   Tym razem "Dzień orzecha" podniesie na randze. Jak na razie scena jest w trakcie budowy. No i oczywiście cóż to za festyn bez gwiazdy, nie ?
   Jako główną atrakcję, dla wszystkich przychodnich zagra zespół "Zbuntowany Kaloryfer". Wiem, nazwa troszkę śmieszna, ale nieźle dają czadu. Każdy, wcześniej, może zgłosić się do któregoś z rodziców, jeśli chce coś zaprezentować. Najlepiej jakby to był jakiś utwór muzyczny, albo coś. Moi rodzice są muzykami, więc to im by odpowiadało.
   Zagra również młodzieżowy klub "Komandos". Zespół składa się z paru moi kumpli. Wszystkich oczywiście znam. Kiedyś, kiedy był dzień talentu w naszej szkole (niedługo dam filmik) grałem z nimi. Oni na swoich instrumentach, a ja oczywiście na perkusji :).
   Kończę już, bo nie będzie się wam chciało czytać. 

komentarzy: 4Sobota, 07 lipca 2007, 22:14

Kolekcja.

   Dziś przedstawię wam moją kolekcję gier. Niestety na zdjęciu zabrakło Counter Strike, ponieważ był przy drugim kompie. Ale zobaczcie sami.

 

Kolekcja:

komentarzy: 6Czwartek, 05 lipca 2007, 18:31

Nowy wygląd, wakacje etc.

Nowy wygląd:

Urządziłem sobie gramsajta. Mniej więcej świeży ;) Pozmieniało się pare opisów i w sogóle. Pozwoliłem sobie wstawić jeden z bannerów autorstwa MistrzJang. Myślę że sajt wygląda przejżyście, i będzie wam się go miło oglądać. W ogóle czytać itp.
To na tyle o tym.


___________________________________________________________________

Wakacje:


W wakacje ogólnie się nie nudzę. Mimo tego że jest okropna pogoda, jakoś da się przeżyć. Gramy sobie z kumplem w Diablo2. Ja jestem amazonką, on zaś ( jak profesjonalnie, nie ? ;) ) jest czarodziejką. Ja mam 22lvl a Marek 20 ;) Myślę że dalsza część wakacji będzie bardziej ciepła i odlotowa :]

----------------------------------------------------------

"Extra konkurs":

Niedługo wyniki "extra konkursu". Wszystkim biorącym udział życzę powodzenia. Ja sam wysłałem pracę na podstawowe nagrody. Mogłem na specjalne, lecz brak pomysłu ( bywa ). Trochę się źle z tym czuje, no ale co zrobić ?
Życzę również pracownikom CDP przyjemnych chwil spędzonych nad pracami ;).

Pozdrawiam: B.Namib

komentarzy: 3Środa, 04 lipca 2007, 20:24

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 323 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4824 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#600)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 19 163 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl