avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Marzec 2007)

Poznań!

Pobyt w Poznaniu minął świetnie!! Na początek, byliśmy w akademii, nie wiem jak sie nazywała, ale była taka wielka aula w środku ( Może nie zbyt wielka )... Były warsztaty. Ja byłem na dziennikarskich... Ale to były oczywiście nudy.. Potem poszliśmy sobie do "Starego Browara" Tam to była jazda :) Odwiedziłem EMPiK I kupiłem sobie Age of Empires Złota edycja :) Mogłem kupić coś od CDP, ale chciałem sobie zobaczyć AOE :) Kiedy wracaliśmy, pociąg był przeciążony, i podróż się opóźniła o 50 minut :o. Ale kiedy dołączyli wagony, było OK. Tak oto wruciłem do domu, i piszę tą Notke :) Pozdrawiam.

komentarzy: 6Piątek, 30 marca 2007, 18:39

Ogólnie wszystko ładnie!!!

Jak widać, zmieniłem kompletnie wygląd mojego gramsajta. Grafika wykonana na specjalne zamówienie. Zrobił ją mój przyjaciel z forum - Thoor. W górnym prawym rogu widać też jego "Podpis", Wielkie dzięki Thoor za to :) Wczorajszy dzień minął mi, w miarę dobrze. Byłem u fryzjera skąd całkiem inaczej wyglądam xD .. Ale co mi tam. Miałem trochę przerwę w graniu :| Ale i tak dziś muszę pograć w Mroczne Tajemnice. Jutro jadę do Poznania, na warsztaty dziennikarskie. Może ktoś tam z gramowiczów będzie ? Pisać w komentarzach.
                        Serdecznie pozdrawiam,
                                                    Baal Namib.

komentarzy: 8Czwartek, 29 marca 2007, 07:33

Zwycięstwo.

Trzymaliście kciuki ? .. Nie wiem. Ale wiem to, że byliśmy w pierwszej trójce zwycięzców. Zakwalifikowaliśmy się do następnej rundy. Która odbędzie się też w Zagórowie. Później w Poznaniu :) Pozdrawiam

komentarzy: 2Wtorek, 27 marca 2007, 17:31

Mój dzień :)

Wróciłem ze szkoły, dziś tylko 3 lekcje, i całym gimnazjum do kościoła na rekolekcje. Masakra xD .. Niedługo zmierzam na koło teatralne. Jak już wcześniej pisałem ( w dalekich notach które spadły w otchłań zła ) Sami mnie zaprosili :) Jutro jedziemy do Zagórowa na występy. Mam nadzieje że wygramy. Trzymajcie za nas kciuki. Już muszę kończyć. A kiedy tylko wrócę do domu, kolejne modyfikacje związane z grafiką. I Oczywiście zagram w mroczne tajemnice (Gothic) Ten mod jest świetny. Pozdrawiam :)

komentarzy: 0Poniedziałek, 26 marca 2007, 12:48

Wielkie porządki !

Powracam do gramsajta :) Na początek nowy wygląd. Troche musiałem popracować, ale i tak nie wygląda tak super i dokładnie jak chciałem. No ale trudno :) Grafika jest od Thoor'a ( Bardzo za nią dziękuje ) Miała ona posłużyć do naszej stronki o kolektywie. Gdyby może CDP odpowiedziało, działali byśmy na fable.gram.pl xD .. Ale nie doczekaliśmy się jeszcze odpowiedzi. Robię również porządki z listą znajomych. Kasuję tych z którymi nie zamieniłem nawet słówka. CZyli tych co nie znam. Ci co ich znam, nie muszą się obawiać :) Myślę że miło mnie przyjmiecie znowu, obsypując komentarzami i gratulacjami. Pozdrawiam, w razie uwag, i błędów, proszę pisać w komentarzach!

komentarzy: 4Niedziela, 25 marca 2007, 20:30

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 323 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4824 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#600)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 19 169 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl