avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Z kolejnym wyglądem...

powrót, layout, gramsajt, design, Edycja

2

Ah, trzymają mnie te gramsajty nieźle. Uwielbiam się w to bawić, a że przyszły wakacje, to prawdopodobnie zagoszczę tutaj na dłużej!

 

"Wracam" z nowym, świeżutkim wyglądem, który przygotowałem specjalnie pod GSa. Inspiracją były prace tego Pana(w tym zaporzyczony avatar z jednej z jego prac), oraz MartivaR'a, którego gramsajtowy design od zawsze wywoływał we mnie chęci stworzenia czegoś nowego. Z pewnością idzie dostrzec jako-takie podobieństwo, ale mam nadzieję, że nie będzie miał mi tego za złe.

Po prawo uciekło troszkę prac... Wiele z nich nie ma na Deviancie, więc prawdopodobnie ich nie ujrzycie - chyba, że zechce Wam się zerknąc w archiwum - tam jeszcze co nie co można znaleźć. ; ) Oprócz tego, w galerii po prawo macie link do Witsowego DeviantArta - także jakby co, możecie być na bierząco.

 

~ EDIT ~


Zapomniałem o ankiecie!

Wyniki poprzedniej, na pytanie: "Czy podoba Ci się nowa odsłona Gramsajta"

- 65 osób odpowiedziało, że się podoba,

- 8 osób odpowiedziało, że jednak nie.

Dziękuję za głosy i te pozytywne i te negatywne. Mam nadzieję, że nowa spisuje się lepiej. : )

Zapraszam do głosowania!

 

To na tyle. Życzcie wytrwałości.

Pozdrawiam,

Wits.

komentarzy: 6Wtorek, 12 lipca 2011, 03:04

Trening tu, trening tam...

Digital Painting, krajobraz, Malowanie, Wulkan, Łąka

0

0

  Hajo!

 

Dawno się w to nie bawiłem... Wiedziałem, że jak przyjdzie wolne i uda się troszkę dłużej przy PC posiedzieć, to w końcu wena przyjdzie. No i hir ju goł. Dwie nowe prace - nad krajobrazem(tym zielonym) spędziłem coś koło 3,5h - doliczając jedną, ponieważ wcześniej miałem przygotowany taki jakby próbny szkic - czyli w sumie będzie 4,5h. Jeśli chodzi o art z jakże ambitną nazwą Wulkany, to został on wykonany w niecałą godzinkę, również dla treningu. Troszkę gorszy moim zdaniem, ale nie zaszkodzi wstawić.

 

Nie rozpisuję się. Mam nadzieję, że odwiedzającym się podoba. : )

Pozdrawiam,

Wits

komentarzy: 1Niedziela, 01 maja 2011, 05:01

No more sad Flora

fotografia, macro, liść

2

   Klik w obrazeczek = wysoka rozdzielczość.

komentarzy: 2Środa, 16 marca 2011, 21:34

Niby trening, próba - pasująca do samopoczucia

trening, Typo, Ludek, Stickman, Samopoczucie

2

   Bardzo dłużą mi się ostatnio dni - a może nocki? Bo to w sumie wtedy przychodzi mi na wspominki, upadki samopoczucia, ale przy okazji najlepiej się pracuje. W sumie w takim stanie powstała ta praca. Nie wiem, do jakiej dziedziny to zaliczyć, niby miałem pobawić się typografią, ale konkretnej definicji nie znam, a po chwili czasu wyszło coś takiego. Niektórzy na pewno zauważą w tym jakiś przekaz - a no jest. 

   Wybaczcie, nie będę dużo pisał. Chciałem po prostu przedstawić kolejną pracę. Jeśli chodzi o Digital Painting... Powstało pare nowych prac, które jednak nie zostały dokończone - pewnie nie zostaną nigdy, bo nie mam do tego cierpliwości. Cały czas szukam jakiegoś sposobu na kolorowanie - próbuję i próbuję, lecz nie wiem, w czym tkwi mój błąd. Jak to odkryję, na pewno pokażę więcej.

   A tymczasem uciekam. Do następnego. : )

komentarzy: 3Niedziela, 30 stycznia 2011, 22:48

Kolejna porcja chmurek...

Digital Painting, Chmury, DP

2

Tak, kolejne studia chmurek... Nie jestem do końca pewien co do ich kształtów. Moze tez być różnica w widoczności kolorów na innych monitorach - to już jest silniejsze ode mnie, nie mam jeszcze wyczucia. No, krawędzie tych "obłoków" wewnątrz jeszcze poprawię, choć chciałem głównie zwrócić się z pytaniem - co by tu jeszcze wstawić? No właśnie - to jest ten problem. Miałem pare pomysłów, aby za chmurkami było widać jakieś kolorowe pola - odcienie zielonego i żółtego - od czasu do czasu może pole maku, żeby kontrastu troszkę zrobić? No nie wiem - czekam na wasze przykłady. Oczywiście krytyka mile widziana.

 

Aby zobaczyć pracę, należy kliknąć na miniaturkę wyżej.

 

Pozdrawiam,

Wits.

komentarzy: 8Poniedziałek, 22 listopada 2010, 19:42

« starsze wpisy

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 141 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4640 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#601)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 18 855 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl