avatar

Muradin_07 Konsul ja.gram.pl/Muradin_07

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

ArcheAge - Pierwsze Wrażenia

archeage, mmorpg, Trion Worlds, Pierwsze Wrażenia, free to play

2

Wiecie jaki mam największy problem z ArcheAge? Taki, że grałem już w Guild Wars 2, które jako MMORPG najbardziej przypadło mi do gustu spośród wszystkich już ogranych. I może dlatego po nowej grze Trion Worlds spodziewałem się czegoś naprawdę klimatycznego. Nie takiego jak RIFT, który także mi się spodobał, ale odmiennego na tyle, aby na chwilę odciągnęło mnie od Guild Wars 2. I fakt – odciągnął mnie na już na 13 poziomów, gdzie przez dziesięć nie wiedziałem konkretnie co mam robić.

czytaj...

komentarzy: 15Piątek, 19 września 2014, 10:15

SZGP #4 - Jesper Kyd i Agent 47

Hitman, Jesper Kyd, 47, IO Interactive, SZGP

2

Dwa tygodnie temu postanowiłem zrobić sobie kolejne, drugie podejście do gry Hitman: Absolution. Dlaczego? Z bardzo banalnego powodu: chciałem przejść piątą część serii, którą obok kilku innych mogę nazwać moją ulubioną. Pomijając fakt, iż Absolution jest dość nietypowym Hitmanem, zacząłem zastanawiac się za co tak bardzo polubiłem wcześniejsze odsłony przygód Tobiasa Riepera czy jak kto woli Agenta 47

czytaj...

komentarzy: 39Wtorek, 26 sierpnia 2014, 08:57

Unreal Tournament - Wreszcie turniejowy?

Unreal Tournament, Epic Games, unreal engine 4, pre-pre-alpha, e-sport

2

Nowa odsłona Unreal Tournament od Epic Games to gra, której status w dzisiejszej branży można sklasyfikować jednym, dość popularnym ostatnio sformułowaniem internetowym: „nikogo”. Bo jak można opisać stan, w którym o jednej z najgłośniejszych strzelanek sieciowych ostatnich lat obok legendarnego Quake’a wiemy stale coś nowego z głównego źródła, a w mediach growych praktycznie mało się o niej mówi? No dobra, może przesadziłem: o samym Unreal Engine 4 mówi się dość sporo w przypadku gier nowej generacji, ale o samej grze, która ma być flagowym produktem bazującym na tym silniku jak było to w przypadku m.in. Unreal Tournament III już nie.

czytaj...

komentarzy: 5Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 19:33

Flashback - Warhammer 40k: Dawn of War

Warhammer 40.000, Dawn of War , Flashback, RTS, THQ

2

Jakiś czas temu na Twitterze wywiązała się pomiędzy mną i kilkoma innymi osobami (shoutouty na końcu będą) dyskusja na temat ras wchodzących skład uniwersum Warhammer 40 000 i gier związanych właśnie z nim. Głównym powodem tego wszystkiego było to, iż niedawno zacząłem przechodzić W40k: Space Marine i zacząłem sobie wspominać jedną z moich ulubionych serii strategicznych obok Starcrafta, Warcrafta i Company of Heroes. A mowa o Warhammer 40 000: Dawn of War studia Relic Entertainment.

czytaj...

komentarzy: 22Poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 21:00

A w e-sporcie? #1 - Nation Wars 2, półfinały SK Telecom Proleague, finały Acer Teamstory Cup

e-sport, StarCraft 2, Nation Wars 2, SK Telecom Proleague 2014, Acer Teamstory Cup III

2

Pomyślałem: „spróbuję”. Spróbuję na moim gramsajcie pisać co jakiś czas teksty związane z tym, co dzieje się na scenach e-sportowych i tym co najważniejsze w ostatnim czasie się wydarzyło. Głównie zapewne będą to przeróżne rzeczy związane ze Starcraft 2: Heart of the Swarm, ale gdy tylko wydarzy się coś ciekawego w League of Legends, Dota 2 czy Counter Strike: Global Offensive to i dla nich tutaj miejsce się zapewne znajdzie. A o czym dzisiaj? O ligach drużynowych w Starcrafta, a przynajmniej nich najgłośniejszych ostatnio: finałach Nation Wars 2 z Polakami w roli głównej, półfinałach koreańskiej Proligi, a także finałach trzeciego sezonu Acer Teamstory Cup.

czytaj...

komentarzy: 4Czwartek, 31 lipca 2014, 20:18

« starsze wpisy

Ankieta

Gdybym zrobił stream z gry to jaka muzyka powinna przygrywać rozgrywce?

 • Elektroniczna
  19%12 głosów
 • Gitarowe brzmienia
  20%13 głosów
 • Soundtracki z gier, filmów, anime
  32%20 głosów
 • Koreański pop pasujący tylko do Starcrafta IMHO
  3%2 głosy
 • Azjatyckie zespoły niezależne
  0 głosów
 • Zrób playlistę, wrzuć co chcesz, będzie stykać... byle nie disco polo
  24%15 głosów

Suma oddanych głosów: 62 

« poprzednia ankieta

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Dziwak, maruda, wielbiciel mocnej kawy, herbaty i azjatyckiej niezależnej muzyki. Gracz z zamiłowania, Terran z wyboru.

Moje tagi:gry, kultura azjatycka, muzyka, sporty walki, starcraft ii

Urodziny:za 199 dni (27 czerwca 1992)

Moje motto:Jeżeli strzelec spudłuje, niechaj tylko w sobie samym szuka przyczyny swego niepowodzenia. - Przysłowie chińskie

Obecny stan:Looks like I picked the wrong day to quit Stimpacks

Posiadany sprzęt:PC, PlayStation 2, PSX, GBA, PSP

Gramik - Zachęcamy do pisania!

Gramik Gramikowy

Twitter

Hotter

 • Spis Treści - Koreańskie

  Cała lista koreańskich cacuszek, która pojawiła się do tej pory na moim gramsajcie. Można powiedzieć że duch przeszłości i pewien etap w tworzeniu tego miejsca:

  czytaj...

  Piątek, 01 czerwca 2012, 13:41

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Ostatnie odwiedziny

Namiary na mnie

GG: 6031392, Guild Wars II: Muradin.7063, Steam: muradin07, Last.fm: gaiden92, Twitter: dark_muradin, e-mail: minorukagawa(at)gmail.com, Origin: Murahdong, e-mail: minorukagawa(at)hotmail.com, e-mail: michal.grabowski(at)gram.pl

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 5179 dni

Moich wejść na gram.pl: 51 850 (#9)

Napisanych postów i komentarzy: 10 357 (#34)

Napisanych recenzji: 8 (#39)

Wpisów na blogu: 411 (#18)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 21 565 (#35)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 91

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl