avatar

binerek Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/binerek

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Moje marzenia?

Zwykle, nie myślę wiele o marzeniach. Przeważnie zapominam do nich. Jakoś tak samoistnie się one wypełniają, niemal bez mojej osoby. Ale postanowiłem jednak, zrobić listę moich marzeń, może coś uda mi się wypełnić dzisiaj wieczorem?


Zostanie informatykiem - Marzę o tym od czasu gdy dostałem pierwszego kompa. Zawsze mnie to fascynowało. Myślę, że to marzenie ma wielkie szanse na spełnienie się ;)

Tworzenie gier komputerowych - To marzenie łączy się z poprzednim, ale postanowiłem dać mu osobną linijkę. Marzenie częściowo spełnione bo pracuję nad pewną grą ;)

Praca w Biedronce - Nie wiem skąd mi się to wzięło. Mam ochotę popracować trochę w Biedronce. Najlepiej na kasie alkoholowej ;) Miałbym o czym w CV pisać...

Zrobienie licencji pilota - To marzenie naszło mnie, po przeczytaniu pewnego artykułu w pewnej gazecie... Od dziecka marzyłem o lataniu, ale nigdy nie brałem tego na poważnie. Ale zrobienie licencji wcale nie jest takie drogie. Kilkanaście tysięcy, a samoloty kosztują tyle co dobre samochody, więc jak się dorobię, na mojej grze, to chyba sobie kurs wykonam ;)

Koncert SOAD - chciałbym być na koncercie Systemu. Najlepiej, gdyby odbył się on w moim mieście ;)

Granie w zespole rockowym/metalowym - Chciałbym pograć w jakimś zespole. Nie wiążę swojej przyszłości z muzyką, ale prawie każdy chciałby być sławny ;) Ktoś nie potrzebuje "orgianisty"/gitarzysty?

Chciałbym, aby za 20 lat młodzież była mniej pojebana niż teraz - takie marzenie na przyszłość. Z roku na rok zauważam, że młodzież jest coraz gorsza. Alkochol, sex, pseudo nerdy itp. Nie wiem, może ja się starzeję, ale to chyba nie jest dobra droga do wychowania patriotycznego, dojrzałego państwa...

komentarzy: 2Niedziela, 05 czerwca 2011, 15:48

« starsze wpisy

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Jestem dumnym obywatelem ziemi. A gdy zniknę, to trudno...

Moje tagi:muzyka, psp, webmastering

Urodziny:za 232 dni (25 lipca 1995)

Moje motto:Po co mówić, kiedy można milczeć?

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC, MP3, Telefon, PSP, Drukarka, Głośniki, Laptop, Laptop, myszka , Klawiatura

Namiary na mnie

e-mail: binerek(at)gmail.com, GG: 11964022

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 8

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4223 dni

Moich wejść na gram.pl: 4 008 (#1766)

Napisanych postów i komentarzy: 395 (#1525)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 5 (#227)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 267 (#1051)

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl