avatar

benq20 Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/benq20

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Życie na Krawędzi czyli witamy w świecie Mirrors Edge.

Mirrors Edge, Fade, parkour, DICE, bieganie

Witam ponieważ dawno nie pisałem żadnych wpisów a mój gramsajt zachodzi już od kurzu bo tak dawno nie był odwiedzany,datego postanowiłem napisac coś ciekawego co na nowo zwróci chodź na chwile uwage czytelników gramu na moją stronę.

Tym razem byłem u kolegi na sylwestra i porzyczył mi on satrą grę studia DICE a ponieważ słyną oni w szczególności ostatnio z całkiem niezłych produkcji postanowiłem przyjżeć się temu tytułowi.W sumie to jak nie trudno zauważyć na moim avatarze jestem zwolennikiem sportów ruchowych i adrenaliny więc parkour to jest coś co mnie wciągneło od początku a ponieważ sterowanie jest intuicyjne tak wię szybko je sobie przyswoiłem i osiągnołe poziom mistrzowski przechoidząc grę w zaledwie trzy dni.Wydaje się że w takim tempie cięzko zwrucić uwagę na elementy fabularne ale na mnie zrobiły one szceglne wrażenie bo ciekawie zostały połączone można powiedziec że Mirrors Edge należy do grona tych gier które są świetnym połączenie fabuły i gameplay.

Ale dla tych cosą na bakier z fabułą bądź poprostu zapomnieli jaka była z chęcią w skrócie przypomnę.

Zaczynając od tego jak główna bohaterka imieniem fade była dzieckiem i jej matka zgineła w manifestacjach  przeciwko nowemu "porządkowi" ojciec z tego co zrozumiałem to chyba samobójstwo popełnił.Sama fade wiodła później życie kryminalne a jej siostra Kate została policjantką cp. Gdy jednak Fade zostaa zapana przez Merca na kradzież ten wyszkolił i wcielił ją do jednostak tak zwanych Sprinterów.Podczas wykonywania zleceń dla klientów czyli ludzi którzy sprzeciwili sie nowemu systemowi dowiaduje się  żę jej siostra Kate Connors została wrobiona w zabójstwo burmistza Popa. jak się jednak okazuje w dalszej części gry że burmistrzdowiedział się o projekcie icarus mającym na celu stworzenie jednostaek tak samo zwinnych i wyszkolonych jak sprinterzy.Do tych jednostek zostaje także wcielona Celeste jej przyjaciółka ponieważ wie że zamierzają zlikwidować największą siłe buntowników czyli informatorów/sprinterów.Na końcu gry ginie merc i Fade zostaje sama ale ratuje swoja siostrę i ucieka znią scigana przez policję oczywiści to przypuszczenia ponieważ to już był koniec gry ale skoro tak się  wzystko skończyło to można mieć nadzieje że będzie druga część gry będąca kontynuacją histori sprinterki.

Co moge dalej powiedzieć o tej grze jest przyjemna w przechodzeniu czasami wymaga większego wysiłku by dojść do tego gdzie mamy pójśc a czasami wystarczy na alt cisnąć by wskazało nam kierunek.Narzekam jednak na małą ilość dostepnych ruchów co czasami powodowało wrażenie jakby fade była ograniczona ruchowo no i krótki sceariusz często koncentrowany na potyczkach w szczególnosci na końcu w każdym razie ja chciałbym aby w następnej części jeżeli ta wyjdzie zrobili coś nowego czego jeszce nie było a przedewszystkim więcej złożonych ruców i trudniejszych przeszkód bym musiał coś robic poza ciągłym uciekaniem i skakanie z budynku na budynek.Ogólnie jednak polecam tą grę na wolne chwile dla graczy lubiącyhc szybkie i zarazem wciągające gryktóre nie pochłaniają na całe dnie ale odciągają od nudy i codzienności.

Na koniec zapodam fajnego osta w wykonaniu Lisa Milovsky miłego słuchania i do zobaczenia.

 

 

 

komentarzy: 2Wtorek, 03 stycznia 2012, 23:45

« starsze wpisy

Ostatnie odwiedziny

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4763 dni

Moich wejść na gram.pl: 11 403 (#563)

Napisanych postów i komentarzy: 2 522 (#472)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 15 (#217)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 104 (#1100)

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Student 1 roku informatyki inetresuję sie programistyką i grafiką komputerową oraz tworzeniem aplikacji internetowych i inyych podobnych rzeczy. Interesuję się także sportem piłką nozną oraz rowerami.

Moje tagi:gothic3, piłka nożna, rainbowsix las vegas, rowery, tomb raider

Urodziny:za 14 dni (1 lipca 1988)

Moje motto:Kto pyta nie bładzi:)

Posiadany sprzęt:PC

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 11

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl