avatar

agent00712 Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/agent00712

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Recenzja "Windows 7"

 Witam !!!

Właśnie zacząłem się mobilizować, dlatego dobrą passę zaczynam od napisania recenzji "Windows-a 7"

Informacje: (jeśli korzystasz z firefox-a) Kliknij LPM na obrazek, a potem na "pobierz"

Wstęp - pulpit

\

 

RECENZJE ZROBIE, KIEDY PRZESTANIE MI BYC NIEDOBRZE !!! (BLEM NA WYCIECZCE)

komentarzy: 3Czwartek, 24 września 2009, 18:02

Niebyło mnie, ale będę...

Szczerze ?

Nowa szkoła, lenistwo i ogólnie wysyp nowych gier ograniczyły mi dostęp do kompa... Ale też, powiem szczerze, trochę odechciało mi się siedzieć na GSie... Teraz zamierzam więcej siedzieć na GSie, zamierzam napisać również recenzje Windows-a 7. No cóż, już jutro zostaniecie poodwiedzani, oraz napisze kolejny wpis :]

 

Do zobaczenia 

Agent00712 :)

 

 

komentarzy: 1Piątek, 18 września 2009, 18:39

Już jestem !

O tak, takie emocje są tylko w szkole :P Zgubiłem telefon, Sony Ericsson-a C902. Jak to było, i dlaczego obok niema ":(:(:(:(:(" ??? Już wyjaśnim ! To było tak: na polskim, wyszliśmy przed szkołę zagrać w piłkę, a po udanym meczu, poszedłem do sklepu obok szkoły kupić picie. Jak wróciłem, skapłem się, że niemam telefonu (wypdł mi) , zaczęło się szukanie, aż w końcu okazało się, że ktoś znalazł telefon, wyjął kartę SIM i mam po telefonie. Oczywiście mama zwolniła mnie z lekcji, i poszliśmy na Policję, żeby zablokować telefon po numerze IMEI... Na policji powiedziano jednak, że telefon blokuje się u operatora. No więc rundka do domu, telefon do operatora i informacja, że telefon blokują, jak zobaczą dokument z policji. No więc znowu na komisariat, i znowu gadka, że dają dokumenty, tylko jeśli jestem pewien, że telefon ukradziono. A ja pewny nie byłem, dlatego nie zgłosiliśmy kradzieży (odpowiedzialność karna, mój tata jest byłym policjantem, więc wie, jak to tam jest). No więc jak zablokować telefon - to nie ich problem. No więc do domku i telefon do operatora co mamy zrobić. Odpowiedź - to nie ich problem. No, więc byłem pewny, że telefon przepadł. A tu nagle telefon od koleżanki z klasy, że słyszała jak jakieś dziewczyny znalazły taki telefon i odały do sekretariatu. No i okazało się, że to był mój fon !!! No, cały ujarany jestem, że się znalazł... Rodzice już pojechali do jubilera po jakieś prezenty dla tych dziewczyn, co oddały tlefon do sekretariatu. A ja poczekm do lutego, i sprawie sobie Sony Ericsson-a Satio...

Teraz będę dużo częściej na GSie, 

Pozdrawiam ;)

Agent00712

komentarzy: 7Poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:16

« starsze wpisy

Ciekawe... :)

CIEKAWE STRONY: (Wszystkie podane tutaj strony są LEGALNE)

SPRYCIARZE.PL

 

Spryciarze.pl jest serwisem, w którym użytkwnicy mogą zamieszczać różne sprytne sztuczki i trick'y. Od robienia granatów dymnych, po przez różne sztuczki w grach, po doświadczenia hemiczne... Strona naprawdę warta uwagi :)

Ocena: (*_*)/(*_*)/(*_*)/(*_*)/(*_*)/(*_*) {6/6} - uzasadnienie: Serwis jest darmowy, prawie wszystkie filmiki są ciekawe/przydatne, niema tam w zasadzie rzeczy niebezpiecznych w wyknaniu.

------------------------------------------------------

MIASTOGIER.PL

Miastogier.pl Jest serwisem poświęconym gram zarówno na PeCety, jak i konslole. Jest to serwis całkowicie darmowy, dzięki czemu wszystkie patche, itp. pliki można ściągać całowicie za darmo, bez konieczności rejestrowania się.

Ocena:(*_*)/(*_*)/(*_*)/(*_*) {4/6} - uzasadnienie: Serwis jest darmowy, organizowanych jest równierz dużo konkursów, ale nie wszystkie wiadomości są świerze, tak samo baza downloadów nie jest zbyt pokaźna.

------------------------------------------------------

Centrumxp.pl

Centrumxp.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą Windowsowi XP, ale teraz równierz zaczyna gościćtam Vista. Forum, pliki graficzne, Service Pack-i, i to wszystko legalnie... Nic, tylko wchodzić :)

Ocena(*_*)/(*_*)/(*_*)/(*_*)/(*_*) {5/6} - uzasadnienie: Serwis jest darmowy, nie trzeba sięrejestrować, ciekawe porady i pliki, wszystko to dokładnie wyjaśnieone :)

Nonsensopedia.

Nonsensopedia, to parodia wikipedi

------------------------------------------------------

CIEKAWE PROGRAMY: (Wszystkie podane tutaj programy są DARMOWE)

IPLA

Ipla jest programem, dzięki któremu można obejrzeć popularne polskie seriale Polsatu. Włatcy Móch, Świat Według Kiepskich, Daleko Od noszy i jeszcze kilkanaście innych seriali... Są równierz kabarety, oraz gry flash :)

Strona Domowa Ipla : Ipla.pl

Ocena programu: (*_*)/(*_*)/(*_*)/(*_*)/(*_*) {5/6} - uzasadnienie: Jest tam dużo polskich seriali, nie trzeba się rejestrować, pobieramy i oglądamy :)

ALZIP

AlZip jest programem pakującym/wypakującym spakowane pliki (RAR,ZIP,...). Pewnie większość z was używa WinRar-a, podczas gdy AlZip jest całkowicie darmowy. Pobieramy i możemy rozpakowywać i pakować pliki, nie wyświetla nam się żadne głupie okienko upominające się o kupienie pełnej wersji, jak to jest w programie WinRar.

Strona Download-u AlZip-a:

v7.0

v.6.7

------------------------------------------------------

 

Pozdrawiam ;)

Namiary na mnie

e-mail: patryk-s12(at)tlen.pl, GG: 10576924

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 18

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Wiatm !!! Jestem Patryk, i mam 13 lat :)

Moje tagi:antyterroryści, gry, internet, policja, wpisy

Urodziny:za 239 dni (13 lutego 1996)

Moje motto:"spokuj MA być" :))

Obecny stan:Wesołych świąt !!! :)

Posiadany sprzęt:PC, MP3, Telefon

XFire

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4011 dni

Moich wejść na gram.pl: 639 (#3773)

Napisanych postów i komentarzy: 3 (#1917)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 44 (#188)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 643 (#853)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl