avatar

Zephir Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Zephir

Regulamin

1. Każdy kto chce dołączyć do znajomych musi wcześniej skomentować mój wpis.

2. Każdy kto chce dołączyć do znajomych musi podać w komentarzu powód czemu chce nim zostać.

3. Potencjalny znajomy aby zostać zaakceptowanym powinien mieś na swoim GSie coś co by mnie zainteresowało [ patrz Moje tagi ]

4. Jeżeli idziesz tylko na ilość hurtem wysyłając zaproszenie każdemu zapomnij o mojej zgodzie na przyjęcie Cię.

5. Każdy znajomy ma obowiązek wpisywać się co najmniej raz na 2 tygodnie.

6. Jeżeli nie jesteś znajomym a chcesz skomentować mnie ja nie zabrań jednak nie radze tego robić jeżeli masz zamiar mnie przy tym obrażać bo możesz tego żałować.

7. Jak się komuś nie podoba to NARA. Ja na siłę nikogo nie trzymam

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Jestem fantastą, marzycielką, samotnikiem, emo, stoikiem i uwielbiam smoki, nałogowo czytam książki fantastyczne, czasami lubię porysować, gram w gry RPG jeżeli tylko czas mi na to pozwala, mam praktycznie nieograniczona wyobraźnie która działa samoczynnie.

Moje tagi:anime i manga, broń biała, fantastyka i rpg, książki, smoki

Urodziny:za 195 dni (6 stycznia 1991)

Moje motto:Pamiętaj: "Smoki się nie poddają!"

Obecny stan:Bez uczuć i bez skrupułów

Posiadany sprzęt:PC, telefon SIEMENS C61

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

...........

Miałam zamieścić w kolejnym wpisie opowiadanie opisujące mój sen. Niestety nie będzie go gdyż przez nawał prac domowych i sprawdzianów nie byłam w stanie go napisać. Do puki go nie napiszę nie będzie innych wpisów ani też nie będę wchodziła w ogóle na czyjekolwiek włącznie z moim GSy

Ryu

Niedziela, 18 stycznia 2009, 16:43

18 - fizycznie może tak ale czy psychicznie?

I tak o to Ryu odchodzi dzisiaj swoją  18 a raczej po prostu mija dzień w którym kończy 18 lat bo obchodzić będzie w sobotę. Ja sie ciesze na to tylko z 2 powodów. A mianowicie będę mogła bez przeszkód łazić sobie po konwencie i nikt nie będzie się czepiał że nie mogę gdzieś wejść. 2 powód ojciec obiecał że zostawi mnie w spokoju i przestanie mi ciągle zwracać uwagę oraz na mnie narzekać [mam nadzieje że tego dotrzyma].

Ja generalnie nie chce być dorosła wolę być dzieckiem. Zresztą i tak zachowuję się jak dziecko więc dzieckiem pozostanę jeszcze długo. Oby jak najdłużej. Lubie swoje dziecinne zachowanie i wariacki charakter oraz to że jestem inna niż reszta społeczeństwa.

PS: Mój następny wpis będzie to opowiadanie które opisuje mój porypany sen.

Ryu

komentarzy: 13Wtorek, 06 stycznia 2009, 00:23

Nowy rok

Sylwestra obchodzi w tym roku w środę jednak ja dodaję wpis już dzisiaj gdyż w ten dzień z samego rana wyjeżdżam do Warszawy i wracam dopiero 2 stycznia.

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i udanego sylwestra.

Ryu

komentarzy: 11Wtorek, 30 grudnia 2008, 21:38

Świeta... i po świętach

Będąc jeszcze małym dzieckiem mającym jakieś 6-7 lat uwielbiałam Święta Bożego Narodzenia teraz będąc już prawie dorosła nienawidzę tych świąt [dlatego tez wcześniej nic o nich nie pisałam].

Żeby nie było później nieporozumień i pytań wyjaśnię czemu tak jest. A mianowicie kiedyś u nas w domu spotykała się cała rodzina wszyscy się cieszyli każdy był zadowolony i nikt się nie kłócił[czyli teoretycznie według mnie tak jak powinno być]. Po rozwodzie moich rodziców rodzinka jedni przez drugich zaczęli się niemiłosiernie kłócić. Przełożyło się to na ogólna atmosferę świąt [dodam że teraz już nie zasiadamy w gronie całej rodziny przy stole a jedynie jej części bo przecież nie można ryzykować że ta czy tamta osoba nie przypadną sobie do gustu - cokolwiek  ma to znaczyć w ustach moich rodziców] gdzie jedyne co mogę usłyszeć to życzenia rok w rok powtarzane te same z braku inwencji oraz wieczna narzekania na mnie jaka to ja beznadziejna jestem i jak to ja nie pasuje do tej rodzinki. Zobaczyć mogę natomiast jedynie sztuczne uśmieszki kierowane w moją stronę które świadczą o tym że najlepiej gdybym nie istniała.

No dobra może trochę przesadzam ale ja się tak właśnie czuje. I teraz aby uniknąć  kolejnych pytań i dobrych rad powiem że gadałam na ten temat z rodzinka i to nie raz jednak za każdym razem skutek był ten sam czyli albo mnie nie słuchali albo przyjęli do wiadomości i nic z tym nie zrobili.

Prezenty bezsensu jest wymieniać z reszta nawet nie chce mi sie tego robić. Powiem jedynie ze jestem z nich zadowolona.

Oczywiście świata się skończyły i wszystko wróciło do "normalnego" stanu. Ludzie żyją jak poprzednio znów są wojny kłótnie bojki i wszechogarniająca nienawiść. Czemu tak się dzieje? Moim zdaniem dlatego że większość osób nie potrafi sie cieszyć tym co dostaje od życia a przecież jest wiele lepszych sposobów na rozwiązywanie konfliktów niż walka.  Dlaczego by na przykład nie porozmawiać i spróbować się dogadać? Jest to o wiele lepszy sposób i na pewno mniej kosztowny.

Oczywiście nie mówię że wszyscy ludzie się tak zachowują i tacy są. Znam wiele osób którzy wola pokojowe rozwiązana a woja i kłótnia to dla nich coś ohydnego i nieludzkiego.

Ryu

komentarzy: 6Niedziela, 28 grudnia 2008, 12:15

Dobra wiadomość

Przemyślałam sobie wszystko i tak GSa jednak nie zamykam.  Moja egzystencja na nam będzie jednak ograniczona. A mianowicie. Zaglądać tutaj będę jedynie w weekendy a dawać wpisy tylko gdy będę miała nadmiar wolnego czasu tak jak teraz gdy mam 2 tygodnie wolne od szkoły

Ryu

komentarzy: 10Niedziela, 21 grudnia 2008, 13:05

I co dalej?

Jak zauważyliście co jakiś czas przerywam pisanie GSa po czym znów wracam góra na 2 miesiące i znów przerwa. Jest to spowodowane szkołą, zajęciami domoymi i generalnie brakiem czas totalnie na wszystko. A nawet jak mam chwilę wolego to nie ma mnie w domu tylko na dworze spędzam czas z przyjaciółmi. Zaczynam odczuwać wrażenie że ciągnięcie tego nie ma sensu.
Z przykrością muszę zawiadomić że niestety chyba będę musiała zrezygnować z prowadzenia GSa i zakończyć jego działalność

Ryu :[

komentarzy: 8Poniedziałek, 15 grudnia 2008, 21:57

Gomenasai

Niestety z przyczyn szkolnych muszę zawiesić mojego bloga na czas nieograniczony. Nie chodziłam na niego przez ostatnich kilkanaście tygodni właśnie z braku czasu. Zadają mi w szkole tyle nauki że nie mam czasu na nic innego a nawet jak ten czas się znajdzie to spędzam go poza domem i z dala od komputera aby sobie odpocząć. Ale jeszcze na pewno kiedyś wrócę więc nie skreślajcie mnie tak szybko ze swojej pamięci.

Arigato wszystkim za zrozumienie

Ryu :[

komentarzy: 10Sobota, 29 listopada 2008, 22:10

Ksuo

Ma dosyć "mojego" kompa a właściwie już nie mojego ale po kolei.

We wtorek wieczorem 4 listopada odłączyli mi neta. Co prawda dzisiaj już go mam na nowo założonego ale w tym momencie jest to najmniejszy problem. W czwartek wieczorem miałam natomiast na nowy instalowany system. Wszystkie rzeczy które miałam na kompie zapisałam na płytę a raczej na płyty. Przed tą operacją [fakt komputer był zasyfiony a teraz jest czysty ale mniejsza o to] chodził bez zarzutów i wszystko działało. Po zabiegu zacina sie jakby był co najmniej z przed 10 lat, nie da sie odtworzyć rysunków a jak chce wrypać muzykę z płyty na kompa wyskakuje mi informacja że jest jakiś błąd typu CRC. Co to do jasnej cholery jest? To ja już wole swojego zasyfionego kompa niż takie nie wiadomo co

================================================

A teraz dobra wiadomość. Od dzisiaj aż do wtorku mam [jak i wszyscy uczniowie] 4 dno wolnego

Ryu

komentarzy: 11Piątek, 07 listopada 2008, 19:47

Jedna z mich bezsensownych zastanawianek

Ja już pewnie wszyscy wiedza wredna, chamska i złośliwa Ryu nienawidzi miłości.Jednak od jakiegoś czasu zastanawiam się co to właściwie jest ta miłość. Pominę fakt że jest to uczucie łączące dwoje albo i więcej ludzi ze sobą bo to to każdy wie.

Na języku polski przy okazji omawianiu lektury pt: "Cierpienia młodego Wtrtera" nauczycielka przez całą godzinę produkowała się opowiadając czym jest miłość, na czym polega i jaka jest ładna tylko po to żeby na koniec podać bzdurną definicję z której nic nie wynika i nadal nie wiadomo czym ona jest. Brzmi ona mniej więcej tak: "Miłość - staranie się aby ta jedyna osoba co dzień stawała się lepsza".Taka definicja jakoś mnie nie usatysfakcjonowała.

Rozmowa z koleżanką na ten temat  również niewiele wyjaśniła.Próbowała mnie ona przekonać że miłość nie jest tak beznadziejna jak twierdze.Mówiła że jest to troszczenie się o inna osobę, opiekowanie się nią, dbanie aby nie stała się jej krzywda, pomaganie tej osobie którą się kocha, że świat wtedy wydaje się piękniejszy i wszystko w okół się zmienia. Mi to nie wygląda na miłość tylko na przyjaźń. Taki słowami to mi kiedyś opisywano przyjaźń a teraz opisują miłość. 

Podobno książki i internet [w dzisiejszym współczesnym świecie również] są źródłem wiedzy na każdy temat. Weźmy pierwszą lepszą książkę z brzegu traktującą o miłości. Co z niej wyczytamy a mianowicie jedynie to że ktoś się w kimś zakochał i jak do tego doszło. Zazwyczaj jest jeszcze informacja czy jet to miłość szczęśliwa czy wprost przeciwnie. Natomiast nie powiedzą ci czym ta miłość jest. W internecie znajdzie się wiele różnych opisów i definicji z których jedna różni się od drugiej. Może jakby to tak wszystko przeczytać i  zebrać do kupy znalazło by się kilka prawdziwych informacji wyjaśniających coś.

Ok może i miłość nie jest aż tak beznadziejna ale jak do tej pory nie przedstawiono mi sensownych argumentów abym zmieniła zdanie.

W konsekwencji nadal ni wiem czym jest ta miłość.

PS: Zanim zaczną się jakieś spekulacje  i zastanawiania co mi nagle odwaliło od razu wyjaśniam że ja się w nikim nie zakochałam. Po prostu ciekawi mnie co to tak właściwie jest że ludzie świrują na punkcie miłości.

Ryu

komentarzy: 11Poniedziałek, 27 października 2008, 20:59

Malutka zmiana

Zmieniłam muzykę na swoim GSie. Teraz zamiast "Wish" posłuchacie sobie opening "Lovelessa" pt: "Tsuki no KAASU". 

Zmienił gdyż "Wish" był już za długo i większości pewnie się znudził. A po za tym ta piosenka jest również ładna i bardzo mi się podoba

Ryu ;]

komentarzy: 9Sobota, 25 października 2008, 14:38

« starsze wpisy

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 45

Ulubione...

Gry: Przygoda, RPG, Wszystkie w które grałam

Muzyka: Japońska

Filmy: Dziewiąte Wrota, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Horrory, Szklana Pułapka (wszystkie cześci), Thrilery

Książki: Artemis Fowl - cała seria, Atramentowa Krew, Atramentowe Serce, Biały smok, Blask Fantastyczny, Chobits - manga, Corpe Jugulum, Eragon, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Flet z madragory, Gabinet gadów, Grimpow - Sekret ośmiu mędrców, Gwiezdny Pył, Harry Potter - cała seria a szczególnie więzień azkabanu, Hobbit , czyli tam i z powrotem, Island - manga, Jezioro Łez, Jeźdźcy Smoków, Kartomancja, Koniec Świata, Kot, K-Pax, Kroniki Spiderwick, Król złodziei, Les Bijoux - manga, Lista Życzeń, Megatokyo - manga, Moreta pani smoków z Pern, Mroczne Materie - Trylogia, Na Promieniu Światła, Najstarszy, Nie, dziękuję - manga, Ognisty miecz, Ogromne okno, Opowieści z Narnii (seria), Pierwsza podróż, Poszukiwacze talizmanów (cała seria), Potworny Regiment, Przykry początek, Puszcza Milczenia, Quidditch przez wieki, Saga o Czarnoksiężniku (cała), Saiyuki - manga, Sekta zabujców, Siewca Wiatru, Smocze werble, Smoczy Jeździec, Smoczy śpiewak, Smok i jeży, Śpiew smoków, Światy Prota, Tajna Mapa, Tam gdzie spadają Anioły, Tu żyją smoki, W pogoni za smokiem, Wadca Piercieni-trylogia, Weronika postanawia umrzeć, Wędrujący Duch, Wiedzmin - Cała Saga, Wilczy Brat, Wish - manga, Władztwo ciemności, Wolf's Rain - manga, Wspomnienia demona - manga, Zima świata ( Trylogia )

Seriale/programy TV: Anime

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4480 dni

Moich wejść na gram.pl: 1 441 (#3095)

Napisanych postów i komentarzy: 0 (#1920)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 63 (#169)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 2 618 (#584)

Archiwum wpisów

 • Listopad 2007 (2)
 • Grudzień 2007 (6)
 • Styczeń 2008 (5)
 • Luty 2008 (5)
 • Marzec 2008 (10)
 • Kwiecień 2008
 • Maj 2008 (8)
 • Czerwiec 2008 (8)
 • Lipiec 2008 (2)
 • Sierpień 2008 (1)
 • Wrzesień 2008 (3)
 • Październik 2008 (5)
 • Listopad 2008 (2)
 • Grudzień 2008 (4)
 • Styczeń 2009 (2)
 • Luty 2009
 • Marzec 2009
 • Kwiecień 2009
 • Maj 2009
 • Czerwiec 2009
 • Lipiec 2009
 • Sierpień 2009
 • Wrzesień 2009
 • Październik 2009
 • Listopad 2009
 • Grudzień 2009
 • Styczeń 2010
 • Luty 2010
 • Marzec 2010
 • Kwiecień 2010
 • Maj 2010
 • Czerwiec 2010
 • Lipiec 2010
 • Sierpień 2010
 • Wrzesień 2010
 • Październik 2010
 • Listopad 2010
 • Grudzień 2010
 • Styczeń 2011
 • Luty 2011
 • Marzec 2011
 • Kwiecień 2011
 • Maj 2011
 • Czerwiec 2011
 • Lipiec 2011
 • Sierpień 2011
 • Wrzesień 2011
 • Październik 2011
 • Listopad 2011
 • Grudzień 2011
 • Styczeń 2012
 • Luty 2012
 • Marzec 2012
 • Kwiecień 2012
 • Maj 2012
 • Czerwiec 2012
 • Lipiec 2012
 • Sierpień 2012
 • Wrzesień 2012
 • Październik 2012
 • Listopad 2012
 • Grudzień 2012
 • Styczeń 2013
 • Luty 2013
 • Marzec 2013
 • Kwiecień 2013
 • Maj 2013
 • Czerwiec 2013
 • Lipiec 2013
 • Sierpień 2013
 • Wrzesień 2013
 • Październik 2013
 • Listopad 2013
 • Grudzień 2013
 • Styczeń 2014
 • Luty 2014
 • Marzec 2014
 • Kwiecień 2014
 • Maj 2014
 • Czerwiec 2014
 • Lipiec 2014
 • Sierpień 2014
 • Wrzesień 2014
 • Październik 2014
 • Listopad 2014
 • Grudzień 2014
 • Styczeń 2015
 • Luty 2015
 • Marzec 2015
 • Kwiecień 2015
 • Maj 2015
 • Czerwiec 2015
 • Lipiec 2015
 • Sierpień 2015
 • Wrzesień 2015
 • Październik 2015
 • Listopad 2015
 • Grudzień 2015
 • Styczeń 2016
 • Luty 2016
 • Marzec 2016
 • Kwiecień 2016
 • Maj 2016
 • Czerwiec 2016
 • Lipiec 2016
 • Sierpień 2016
 • Wrzesień 2016
 • Październik 2016
 • Listopad 2016
 • Grudzień 2016
 • Styczeń 2017
 • Luty 2017
 • Marzec 2017
 • Kwiecień 2017
 • Maj 2017
 • Czerwiec 2017
 • Lipiec 2017
 • Sierpień 2017
 • Wrzesień 2017
 • Październik 2017
 • Listopad 2017
 • Grudzień 2017
 • Styczeń 2018
 • Luty 2018
 • Marzec 2018
 • Kwiecień 2018
 • Maj 2018
 • Czerwiec 2018
 • Lipiec 2018
 • Sierpień 2018
 • Wrzesień 2018
 • Październik 2018
 • Listopad 2018
 • Grudzień 2018
 • Styczeń 2019
 • Luty 2019
 • Marzec 2019
 • Kwiecień 2019
 • Maj 2019
 • Czerwiec 2019

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl