avatar

Zdenio Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/Zdenio

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

10 powodów, dla których czekam na Diablo 3

 

1. Mam dobry i drogi mobilny internet, dlatego nie straszne mi wymaganie stałego połączenia z siecią! Wakacyjny wyjazd na wieś? No problemo!

2. Magiczne itemy na wyciągnięcie karty kredytowej, czyli: co masz wydropić za miesiąc, kup dziś!

3. Chcę zobaczyć reakcję ks. Natanka.

4. Lubię gry z głębokim przesłaniem i ciekawymi sylwetkami postaci. O wyborach moralnych nie wspomnę!

5. Dawno palec wskazujący nie bolał mnie od klikania 24 godziny na dobę.

6. Będę mógł narzekać, że Blizzard wydaje drogie gry.

7. Koniec świata nie będzie taki straszny, jeżeli wyjdę mu naprzeciw z moją kopią Diabolo.

8. Chcę się napawać smutkiem konsolowców.

9. Będę mógł zacząć wyobrażać sobie jak wyglądać będzie Diablo 4.

10. Zbiorę świetny materiał do pracy magisterskiej o uzależnieniu od gier wideo!

Tekst o Diablo 3 powstał jako praca na konkurs „10 powodów, dla których czekam na Diablo 3” organizowany przez Sklep Gram.pl

komentarzy: 0Poniedziałek, 03 października 2011, 17:29

Bulletstorm - zapowiedź

Ludzie potrafią latać – trzeba im w tym tylko troszkę pomóc. Na przykład wysyłając ich w powietrze potężnym kopniakiem, albo strzałem z wielkiego shotguna. Nie jest to może specjalnie humanitarne, ale kogo to obchodzi? W końcu mowa o Bulletstorm – grze, której hasło promocyjne głosi: „Kill with skill”.

Zbliżające się wielkimi krokami najnowsze dzieło studia People Can Fly pozwoli nam wejść w ciężkie buciory niejakiego Graysona Hunta, najemnika-renegata skazanego na zesłanie na „rajską” planetę Stygię. Bohaterowi towarzyszyć będzie dwoje kompanów z oddziału, a razem umilać będą sobie przymusowy urlop planowaniem zemsty na byłym dowódcy i  – co najistotniejsze – eksterminowaniem w widowiskowy sposób zastępów mutantów.

W przeciwieństwie do większości strzelanin, wrogowie w Bulletstorm nie będą jedynie przeszkodami, które należy pokonać, lecz zabawkami w wielkiej śmiertelnej piaskownicy. Zadaniem gracza będzie nie tylko zwyczajne zabicie przykładowego oprycha, ale jak najbardziej efektowne skrócenie jego żywota.

Era headshotów się kończy, zaczyna się czas skillshotów, czyli specjalnych punktów przyznawanych za kreatywną anihilację przeciwników. Za nadzianie wroga na kolce kaktusa przy pomocy kopnięcia otrzymamy cztery razy więcej punktów niż za pospolity strzał w głowę – gra wyraźnie zachęca do kreatywności i twórczego myślenia.

Oprócz standardowej kampanii dla pojedynczego gracza otrzymamy także tryby Echo i Anarchy. W pierwszym odwiedzimy etapy z kampanii, by w określonym limicie czasowym urządzić jak największą, najlepiej punktowaną rozwałkę i pochwalić się wynikami na forum publicznym. Tryb Anarchy natomiast pozwoli razem z przyjaciółmi zwalczać hordy przeciwników z wykorzystaniem drużynowych skillshotów.

Bulletstorm zapowiada się na ciekawą i oryginalną odskocznię od kolejnych sztampowych shooterów silących się na realizm i oferujących poważną otoczkę. Festiwal czarnego humoru i absurdalnej przemocy rozpocznie się 25 lutego.

Zapowiedź gry Bulletstorm powstała jako praca na konkurs „Najlepsza zapowiedź gry Bulletstorm” organizowany przez Sklep Gram.pl

komentarzy: 0Sobota, 12 lutego 2011, 11:44

Dead Space 2 - zapowiedź

Wydany w 2008 roku Dead Space, horror w klimatach science-fiction świetnie balansujący pomiędzy „survival” i „action” okazał się doskonałym lekiem na lekką stagnację gatunku. Zbliżający się wielkimi krokami sequel zapowiada się na godnego następcę.

Bohaterem Dead Space 2 jest protagonista znany z części pierwszej, inżynier Isaac Clarke. Pobierając nauki w odpowiednim technikum nie widział siebie zapewne w roli obrońcy ludzkości, ale co zrobić – los spłatał mu figla i rzucił w wir przerażających wydarzeń, które odcisnęły piętno na jego psychice. Przez to właśnie dalszy ciąg jego przygód rozpoczyna się… w szpitalu psychiatrycznym.

Dead Space 2 oprócz dopracowanych elementów z pierwowzoru (poruszanie się w próżni, „strategiczne” rozczłonkowywanie wrogów) oraz bardziej zróżnicowanych lokacji, zaoferuje także najistotniejszą nowość – możliwość zmagań w trybie wieloosobowym.

Jeżeli wszystko pójdzie z planem, posadzki stacji kosmicznej ubarwimy wnętrznościami nekromorfów już pod koniec stycznia.

 

Zapowiedź gry Dead Space 2 powstała jako praca na konkurs „Najlepsza zapowiedź gry Dead Space 2” organizowany przez Sklep Gram.pl.

komentarzy: 0Środa, 29 grudnia 2010, 19:50

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Student, choć studiami i studiowaniem nieco rozczarowany, fan swojej starej gitary, gier wideo, literatury szeroko pojętej. Początkujący YouTuber, rozkręca kanał o grach sieciowych - https://www.youtube.com/user/zdeenio

Posiadany sprzęt:PlayStation 3, PC, GBA

Namiary na mnie

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4853 dni

Moich wejść na gram.pl: 11 717 (#538)

Napisanych postów i komentarzy: 983 (#1053)

Napisanych recenzji: 4 (#43)

Wpisów na blogu: 3 (#229)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 242 (#1808)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl