avatar

Undertaker Użytkownik gram.pl (Stachanowiec) ja.gram.pl/Undertaker

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

The Animal is back! Ujawiono postacie z gry SvR 2010

Źle się dzieje w Smackdownie. Najpierw odejście Jeffa (z możliwą odsiadką w pierdlu), zawieszenie Reya Mysterio, wciąż kontuzjowany Undertaker...

Ale dla dobra brandu Batista wrócił po 3-miesięcznej przerwie (poprzedzonej 4-miesięczną, ale to szczegół), spowodowanej operacją ramienia. W miniony poniedziałek, podczas gali RAW, Batista zakończył swój feud z Ortonem (w sumie spodziewałem się więcej) i ogłosił, że będzie występował w piątkowym Smackdown, gdzie zdecydowanie brakuje gwiazd.

 

 

 

Nareszcie wiadomo, jakich wrestlerów i divy zobaczymy w nadchodzącej Smackdown vs. RAW 2010. Pełna lista zawodników:

 


  Batista
  Big Show
  Carlito
  Chavo Guerrero
  Chris Jericho
  Christian
  CM Punk
  Cody Rhodes
  Dolph Ziggler
  Edge
  Evan Bourne
  Ezekiel Jackson
  Festus
  Finlay
  Goldust
  Jack Swagger
  Jeff Hardy
  Jesse
  John Bradshaw Layfield
  John Cena
  John Morrison
  JTG
  Kane
  Mark Henry
  Matt Hardy
  Mike Knox
  Montel Vontavious Porter
  Mr. Kennedy
  Primo
  Randy Orton
  Rey Mysterio
  R-Truth
  Santino Marella
  Shad
  Shawn Michaels
  Shelton Benjamin
  Ted DiBiase
  The Brian Kendrick
  The Great Khali
  The Miz
  Tommy Dreamer
  Triple H
  Umaga
  Vladimir Kozlov

WWE Divas
  Beth Phoenix
  Brie Bella
  Eve
  Gail Kim
  Kelly Kelly
  Maria
  Maryse
  Melina
  Michelle McCool
  Mickie James
  Natalya
  Nikki Bella

komentarzy: 2Piątek, 18 września 2009, 11:40

LINKIN PARK W POLSCE!

Tak! Zostało oficjalnie potwierdzone, że Linkin Park po raz pierwszy zagrają w Polsce! Dokładniej będą supportem Pearl Jamu, ale kto by się przejmował! Koncert odbędzie się 13.06 w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Ceny biletów wahają się od 110 do 165 PLN. Do zobaczenie w Chorzowie!

EDIT: Okazało się, że LP nie będzie supportem PJ tylko zagrają OSOBNY koncert! HOOAH!!! 

komentarzy: 1Czwartek, 08 lutego 2007, 18:55

4 razy Windows XP w jeden dzień!

Padł chyba jakiś rekord instalacji tego samego systemu na tym samym komputerze w ciągu jednego dnia. I żeby nie było niedomówień - jestem doświadczonym użytkownikiem. Sprawa zaczęła się pozornie prosto. Na dwóch oddzielnych partycjach trzymałem Vistę Ultimate i XP Pro, a na trzeciej pliki. Suma summarum - mimo dbania o kondycję systemu był on już leciwy i zaczynał działać coraz wolniej. Decyzja była prawomocna - format.

 

Instalując XP na świeżo został zamazany bootloader Visty, przez co nie mogłem jej dłużej uruchamiać. Postanowiłem ją chwilowo całkowicie wywalić (ponad 10GB miejsca!). Po postawieniu systemu i pobraniu pierwszych łat przez Windows Update przyszła pora na  usunięcie pozostałości po Viście - folderu Windows, Program Files i Dokumetów. I tu pierwszy zonk - skuteczna odmowa dostępu do tych danych! Niezrażony uruchamiam system w trybie awaryjnym, odznaczam w tych folderach opcję "tylko do odczytu" i... to samo! Zdenerwowany przeniosłem wszystkie potrzebne dane z partycji po Viście na inną (co zajęło ponad godzinę), a następnie próbowałem sformatować dysk spod XP - kolejny zonk! Nieaktywna Vista znów odmawia. Nie chciało mi się dłużej bawić, więc spod instalatora XP wywaliłem całą partycję... i to był błąd! Tym samym (Vista musiała być bardzo mocno zakorzeniona), nie wiedzieć czemu, straciłem dostęp do systemu operacyjnego - komputer nie mógł znaleźć sektora rozruchowego. Niestety, nie pomógł tu fixmbr ani żaden inny fixboot - format! Zdenerwowany instaluję Windows ponownie, ale okazuje się, że nie chce on wykorzystać usuniętej poprzednio partycji, gdyż jej nie rozpoznaje. Cóż, zainstalowałem XP z zupełnie nieodpowiadającym mi rozstawieniem partycji, a następnie przy pomocy programu do partycjonowania poprawiłem ich rozmiary - co zabrało kolejne 30 minut. Po instalacji Service Packa 2 (z WU, czyli godzina w plecy...) instaluję Internet Explorer 7 (nie, żebym używał, po prostu lubię mieć nowy soft) i... tak, zgadliście - zonk! Po restarcie system wyświetla komunikat o błędzie i nie uruchamia explorer.exe. Niestety nie mogłem sobie przypomnieć, jaką nazwę nosi Przywracanie Systemu, aby je uruchomić jako proces spod ctrl+alt+del, inne próby przywrócenia systemowi sprawności także spełzły na niczym, więc... takjest, reinstalka. Chociaż tym razem wolałem spróbować z naprawą systemu, co właściwie trwało dłużej niż instalacja na świeżo, ale nie chciałem od nowa pobierać łat, więc zdecydowałem się na ten krok. Po uruchomieniu maszyny okazało się, że za żadne skarby system nie chce dłużej wykrywać modemu (Service Pack też zniknął), więc zdruzgotany wybrałem reinstalację. Krew mnie zalewała, "gul" rósł, ale twardo instaluję system po raz CZWARTY (przypominając: pierwszy raz po formacie, drugi po zabawie z partycjami, trzeci po błędzie IE i teraz ten czwarty). Właśnie kończę instalację ostatnich poprawek i jeśli zobaczycie w wiadomościach, że ktoś wysadził całe Redmond to będziecie wiedzieć, że znów coś się nie udało...

 Dla ciekawości - instalowałem różne systemy po wiele, wiele razy, ale taki zbieg niefortunnych wydarzeń spotkał mnie po raz pierwszy. Cały dzień w plecy! 

komentarzy: 2Czwartek, 08 lutego 2007, 10:26

« starsze wpisy

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Jestem nudny jak flaki z olejem. I stary. Jak baobab. Albo Sienkiewicz.

Moje tagi:gry - ogólnie, it, narzekanie, wwe

Urodziny:za 250 dni (22 sierpnia 1986)

Moje motto:Nic nie trzeba. Jedynie można.

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC, PSP, PlayStation 2, Xbox 360

Namiary na mnie

Tlen: snakevg(at)tlen.pl, GG: 4254516

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 8

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 5184 dni

Moich wejść na gram.pl: 24 919 (#144)

Napisanych postów i komentarzy: 4 026 (#248)

Napisanych recenzji: 2 (#45)

Wpisów na blogu: 8 (#224)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 578 (#894)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl