avatar

TTTr96 Użytkownik gram.pl (Delegat) ja.gram.pl/TTTr96

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Przenosiny!

Jak zapewne zauważyliście, od naprawdę długiego czasu na moim gramsajcie nie pojawiło się nic. Ostatnio nie było to spodowane moim lenistwem, brakiem chęci czy pomysłu, a faktem, że postanowiłem zacząć działać na blogu. Od pewnego czasu zacząłem więc prowadzić blog o nazwie GeekLog.

Przeniesienie się gdzieś indziej planowałem już od dłuższego czasu. Powodów jest kilka, m.in. przestarzały 'silnik' gramsajtowy. Owszem, można tutaj zrobić coś fajnego, ale WordPress oferuje mi większą swobodę. Jednocześnie wiem, że nie będę mial już szans na reklamę w co tygodniowym podsumowaniu gramsajtów. Dodatkowo, teraz mam pełną swobodę w edycji wyglądu, owszem ograniczeniem są możliwości WordPressa, ale są one i tak dużo bardziej rozbudowane, niż te tutaj.

Na blogu znajdziecie sporo wpisów z gramsajtu, przeniosłem sporą część z nich, głównie te które uznałem za wartościowe, lub zamierzam kontynuować myśl w nich postawioną. To właśnie dziś zakończyłem przenoszenie wszelakich rzeczy. Oczywiście, na blogu już się pojawił się całkowicie nowy wpis, którego nie było tutaj.

Czy kiedyś wrócę na gramsajt? Nie wiem. Jak wejdą nowe gramsajty i ich funkcjonalność mnie zadowoli, to zapewne się skuszę. Jeśli jednak, to nie będzie to, czego oczekuję, to zapewne pozostanę już po wieki na moim GeekLogu. 

komentarzy: 0Niedziela, 12 października 2014, 17:07

Gdzie te teksty?

Wpisy, gramsajt

Pamiętam jakby to było wczoraj, jak w połowie lutego pisałem, że co miesiąc będzie się pojawiać tekst z serii 'Kącik Kolekcjonera', jednak do dziś ukazał się tylko jeden taki wpis. Co się stało? Najkrócej ujmując, to po prostu nie umiem poprawnie pisać. Teksty, które wyjdą ode mnie muszą przejść gruntowną korektę, inaczej nie nadają się dla publiki, a jak dobrze wiemy, ciężko jest znaleźć osobę, która mogłaby nanosić poprawki i nie brać za to pieniędzy. Jako że sam z prowadzenia Gramsajtu nie mam żadnych korzyści finansowych, a że na kasie też nie sypiam, to inwestycja w bloga mi się zwyczajnie nie widzi. Wiem, że z czasem bym się wyrobił w pisaniu, pewnie w komentarzach grupa osób by mi zwracała uwagę co powinienem poprawiać, dzięki czemu z czasem w tekstach byłoby mniej błędów i nie byłoby strachu pokazywać wpisów innym, ale nie jestem gotów Was tak bardzo skrzywdzić. Teksty prawdopodobnie wrócą, ale kiedy? W jakiej liczebności na miesiąc? Tego powiedzieć nie umiem.

komentarzy: 2Niedziela, 08 czerwca 2014, 14:39

Kącik Kolekcjonera #1 - Might & Magic X Legacy Deluxe Edition

Might & Magic X, legacy, Deluxe Edition, Kącik Kolekcjonera, TTTr96

Na pierwszy ogień idzie jeden z ostatnich nabytków kolekcjonerskich, czyli pudełkowa edycja Deluxe najnowszego Might & Magic.

czytaj...

komentarzy: 4Sobota, 15 lutego 2014, 03:08

Kącik Kolekcjonera #0 - Zapowiedź

kacik, kolekcjonera, Zapowiedź, TTTr96

Od dłuższego czasu zbieram edycje kolekcjonerskie gier oraz różne gadżety związane z nimi. Chciałbym zaprezentować Wam chociaż część, dlatego postanawiam podjąć próbę stworzenia 'Kąciku Kolekcjonera' na moim gramsajcie. Może i nie posiadam jakiejś pro kolekcji, w moich zbiorach ciężko o jakieś unikaty, ale jest to moją pasją. Postaram się więc robić wpisy, w których oceniałbym moje nabytki (wg moich własnych wyimaginowanych kryteriów) okraszone zdjęciami.

Jeśli będę w stanie utrzymać tę serię, to w dalszej fazie rozwoju znajdą się również moje przemyślenia o kolekcjonerkach, wpisy o jakich pozycjach marzę, czy kolekcjonerki, które kupiłem, a uważam je za słabe (może ujmę to w recenzjach niektórych edycji).

Nie chcę obiecywać nie wiadomo jakiej regularności. Miałem już wiele projektów w głowie, których nawet nie zacząłem realizować z braku czasu, dlatego być może czytacie pierwszy i ostatni wpis z 'Kącika Kolekcjonera' (żartuję), ale postaram się publikować chociaż jedną w miarę dopracowaną recenzję na miesiąc. Być może w okresie, kiedy będę miał więcej wolnego czasu, ilość tekstów także się zwiększy, ale nie chcę obiecywać za wiele.

To tyle, na zachętę wrzucam filmik, który ukazuje mój pokój (dość nieaktualny, ale nowszego nie mam), pochodzi on z czasów, kiedy próbowałem 'bawić się w unboxingi', niestety, ale ze względu na brak odpowiedniego sprzętu przestałem to robić.

Mile widziane sugestie na co zwrócić uwagę w tekstach! :)

komentarzy: 0Czwartek, 13 lutego 2014, 01:20

Moja subiektywna opinia na temat polskich dubbingów

polski dubbing

Polskie dubbingi... temat rzeka. Jedni są gotowi oddać duszę za każdy, inni nie skorzystają nawet z tych udanych. Gdzie ja w tym się odnajduję? Chyba gdzieś pomiędzy, ale z nastawieniem na nie.

czytaj...

komentarzy: 0Sobota, 30 listopada 2013, 02:20

A może tak inaczej?

Od dłuższego czasu po głowie chodzi mi pewna rozkmina, którą postaram się Wam przedstawić w rozwinięciu. Nie mam pojęcia jak to fachowo nazwać, o ile to w ogóle ma fachową nazwę, ale... coś się wymyśli. :)

czytaj...

komentarzy: 16Sobota, 16 listopada 2013, 23:22

« starsze wpisy

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Facebook


Polecam odsłuchać

Plotki głoszą, że kiedyś tu trafi coś mało znanego. ;)

Steam

Ostatnie odwiedziny

Ankieta

Jaką formę lokalizacji gier preferujesz?

  • Pełna angielska (napisy po angielsku, głosy po angielsku)
    25%1 głos
  • Kinowa polska (napisy po polsku, głosy po angielsku)
    75%3 głosy
  • Pełna polska (napisy po polsku, głosy po polsku)
    0 głosów

Suma oddanych głosów: 4 

« poprzednia ankieta

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 10

XFire

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Nazywam się Tomasz, mieszkam w małym mieście w okolicach Radomia. Interesuję się grami RPG oraz strategiami turowymi.

Moje tagi:assassin's creed, might magic

Urodziny:za 177 dni (4 czerwca 1996)

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC, Mobile

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4533 dni

Moich wejść na gram.pl: 20 484 (#213)

Napisanych postów i komentarzy: 391 (#1529)

Napisanych recenzji: 26 (#21)

Wpisów na blogu: 28 (#204)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 2 125 (#713)

Polecam:

 


Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl