avatar

Semi007 Użytkownik gram.pl (Delegat) ja.gram.pl/Semi007

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Praca na konkurs "Podsumowanie roku oczami gracza" organizowany przez gram.pl

Podsumowójąc ten rok nie będę sie rospisywał dla mnie każdy rok z masą dobrych gier jest udany. Wiele tytułów zaskoczyło mnie chodź wydawały się dla mnie już mniejszym zaskoczeniem niż poprzednie jej części ale spełniły moje oczekiwania. Ale nie zabraknie też i tych gier, które okazały się tą tak zwaną czarną owcą. Więc i tak jak już mówiłem każdy rok jeśli są gry jest dobrym rokiem. Podumowójąc podam 10 tytułów, które według mnie są najlepsze z najlepszych w tym roku:

10. Deus Ex  Human Revolution Przy tej grze po poprostu dobrze się bawiłem była odskocznią od rzeczywistości i wskokiem w cyberpunkowy świat jest dobrym tytułem polecam każdemu kto lubi RPG połonczonego z FPP w mieszcznce z s-f .

9. Anno 2070 Wmawaiałem sobie kilka domów i save :) ale tak nie było było inaczej kilka domów później fabryka, elektorwania i tak patrze a tu świt miasto prosperowało jak należy a ja przy nie spędzałem świętnie czas jest tytułem godnym Zagrania.

8. Bulletstorm Nie wiem od czego zacząć gra jest dla mnie nową odmianą w gatunku FPS i to bardzą dobrą odmianą bardzo mi przypadł do gustu model jak najefektowniejszego zabójstwa przeciwników .Pracownicy epic dają nam wiele możliwości zabójst od prostego headshota po poćwiartowanie przeciwnika na drobne kawałeczki.

7. Dead Space 2 Dobry surrvival horror przemienił się mi z horroru na strzelankę z elementem upgrejdowania broni, ale gra zaliczyłą u mnie duże punktowanie względem grywalnośći bardzo mi się podobała i jest tytułem wartym ponownego zainstalowania.

6. The binding of Isac kupując tę gre nie wiedziałem w co się pakuję w Koszmar i fekalia w naprawdę dobrym znaczeniu ale czy można widzieć dobre w fekaliach i koszmarze TAK. Bo Binding of Isaac jest grą w, nie których momentach przyprowadzającą o myśl kto z tak chorym umysłem mógł to stworzyć i po wiem, że bardzo dobrze że strowrzył taką gre. Grę można przejść w jakieś 40 min może więcej ale jednego nie powiedziałem nie ma saveów więc jeśli zginiecie zaczynacie od początku i tak grałem i grałem i po prostu świętnie się przy tej grze bawiąc.

5. Batman Arkham City Pierwsza część wyskoczyła z impetem i zdwojoną siłą atakując z nienacka czy 2 zrobiła to samo nie ale poprawiła wiele rzeczy mam mniej więcej swobode wykonywania zadań mase, mase zadań pobocznych wiele rzeczy do odblokowania gra jest na wiele godzin przyjemnej zabawy przy, której nie można się znudzić.

4. Call of Duty Modern Warfare 3 "Odgrzewany Kotlet" tak tylko czemu ten kotlet kupiło 6,5 mln ludzi w Stanach i Angli w ciągu 24h ??. Fenomenu tej gry nie wyjaśnie to Stary dobry Calaf i mogę powiedzieć tylko trzeba, nie musicię w niego zagrać jeśli kochacie gatunek FPS.

3. Wiedźmin 2 Zabójca Królów przy Wiedźminie płakałem, śmiałem się, wyrywałem sobie włosy, irytowałem się to Polska gra jak dla mnie  zasłużonym 3 honorowym miejscem jest dobrym tytułem i Godnym Takich tytułów jak Skyrim Gorąco Polecam.

2. Portal 2 tak gra Całkowicie Ale to pod prawie każdym względem jest inna i to mi się w niej spodobało przechodzenie z jednego pomieszczenia do 2 było nie lada wyzwaniem, które z uśmiechem na twarzy wykonywałem pierwszy Portal Super,  druga część Extra i powiem szczerze Jescze nie raz do niej wróce naprawdę nie raz.

1. The Elder Scrolls V: Skyrim 2 zdania i nic więcej. Gra Roku jest to tytuł dla tej gry zasłużony. No w tą grę Trzeba zagrać bo jest ona tym wszystkim o czym pisało tyśiące ludzi i warto w nią zagrać .

To te gry wzbudziły u mnie zachwyt, podziw, radość,złość mase emocji i nie raz instalowałem je po raz 2 by znów w nie zagrać i powiem rok jak każdy inny. Dla jednych dobry dla drógich nie ale powiem szczerze dobrych gier nigdy za wiele :) 

komentarzy: 0Piątek, 30 grudnia 2011, 12:11

Heros 6 i i Wymagania

Minimalne wymagania Might & Magic Heroes VI:

  • Procesor: Pentium Core 2 Duo E4400 2 GHz lub Athlon X2 5000+ 2,6 GHz
  • Karta graficzna: GeForce 8600 GTS lub ATI HD 2600XT z 512 MB
  • Pamięć RAM: 1GB (1,5GB dla Windows Vista / 7)
  • 8 GB miejsca na twardym dysku
  • Napęd DVD 8x

Zalecane wymagania Might & Magic Heroes VI:

  • Procesor: Pentium Core 2 Duo E6400 2 GHz lub Athlon II X2 240 2,8 GHz
  • Karta graficzna: GeForce 8800 GTX lub ATI Radeon HD 3870 z 1GB
  • Pamięć RAM: 2GB
  • 8 GB miejsca na twardym dysku
  • Napęd DVD 24x

 

Jak Widać wymagania są spore dla osób mających komputery z przed 3-4 lat będzie trzeba kupić nowy do nich wliczam się ja ;((

 

No cóż gra wyglądała na screenach i gameplayach bardzo dobrze więc wymagania są takie a nie inne ;)

komentarzy: 2Sobota, 19 marca 2011, 20:51

Crysis 2 Coś o Multiplayerze

Ulepszenia pancerza jak zdobyć i wykorzystać jak zdobywać punkty rankingu danej klasy i zdobyć nowe umiejętności do danej klasy zwiększenie wytrzymałości pancerza, przedłużenie czasu w trybie  niewidzialnośći, ilości życia życia ect. 

miłego obglądania :)

komentarzy: 4Czwartek, 10 lutego 2011, 09:36

« starsze wpisy

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Uzależniony od gier!!! "Przed zagraniem zapoznaj się z instrukcją dołączoną do gry..."

Moje tagi:cross, komputer, snowbord, technologia, zima

Urodziny:za 216 dni (11 lipca 1993)

Moje motto:"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone"

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC

Namiary na mnie

GG: 13961205

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 27

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4256 dni

Moich wejść na gram.pl: 3 374 (#2011)

Napisanych postów i komentarzy: 405 (#1515)

Napisanych recenzji: 5 (#42)

Wpisów na blogu: 11 (#221)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 571 (#1533)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl