avatar

S3B0 Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/S3B0

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Zgarnij kod na grę MIRROR'S EDGE !!! (iOS)

Konkurs, Mirror's Edge, ios, iPHONE, iPad

2

Konkurs dla posiadaczy urządzeń z iOS. Do zgarnięcia jest kod na kultową już grę MIRROR'S EDGE!

Pytanie konkursowe brzmi:

W którym roku gra Mirror's Edge ukazała się na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360?

 

KONKURS ZAKOŃCZONY!!!

komentarzy: 0Środa, 26 grudnia 2012, 16:47

O Little Big Planet słów kilka

lbp, Little Big Planet, nieśmiernetlna, zabawa, kill justin bieber

0

Little Big Planet zawitało w mojej kolekcji już ponad rok temu. Tytuł ten wybrałem w ramach rekompensaty od Sony po ataku hakerskim na ich serwery (większość powinna pamiętać to całe zamieszanie). Pamiętam ten szał w okół LBP gdy nie miałem jeszcze PS3, wiedziałem że jest to MUST HAVE i się nie myliłem. Na samym początku do gry podchodziłem z dystansem. Cukierkowa i bajeczna otoczka sprawiała że nie byłem do końca przekonany iż jestem odpowiednim odbiorcą tego tytułu. Ale koniec końców gdy przeszedłem do rozgrywki zmieniłem zdanie. Naprawdę sprawia mi radość bieganie pluszową(?) zabawką i przechodzenie kolejnych poziomów, szczególnie gdy mam ze sobą jakiegoś kompana. I bez różnicy czy siedzi on na kanapie obok mnie czy też w innym kraju. Rozgrywka wielosobowa miażdży i dostarcza nam wiele zabawy a kreatywni gracze wciąż obdarowują nas nowymi ciekawymi poziomami jak np. "Kill Justin Bieber". Pomimo tego że gra ma już kilka dobrych lat to wciąż ma się dobrze, możem spotkać mnóstwo graczy online a utalentowani gracze obdarowują nas setkami nowy poziomów dziennie. Jest to jedna z nielicznych gier do których często wracam i za każdym razem bawie się równie dobrze - a wy? :) A więc teraz kończe i zabieram się za Little Big Planet 2, które zostało udostępnione dla użytkowników PSN Plus. Strzała!

komentarzy: 0Środa, 14 listopada 2012, 00:09

Wielki powrót wraz z nową oprawą!

powrót, oprawa graficzna, nowe, Lepsze czasy

0

Po długim miesiącach niekatywności powracam! A wraz z powrotem serwuje wam nową oprawę graficzną swojego gramsajtu i obiecuję wam systematyczne wpisy. U mnie się wiele zmieniło, nowa posada, nowi-starzy znajomi, nowe doświadczenia. Generalnie wszystko jest dobrze, rzekłbym nawet że "Lepiej być nie może" ale wiadomo... zawsze może być lepiej i będzie! :) A więc wysoka piontka wszystkim czytelnikom i do zobaczenia niebawem!

komentarzy: 0Wtorek, 13 listopada 2012, 01:57

« starsze wpisy

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4646 dni

Moich wejść na gram.pl: 701 (#3713)

Napisanych postów i komentarzy: 12 (#1908)

Napisanych recenzji: 2 (#45)

Wpisów na blogu: 34 (#198)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 592 (#1513)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl