avatar

PiotrekNocek Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/PiotrekNocek

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Assassin's Creed: Black Flag - pierwsze wrażenia

assassin, creed, Black, flag, Wrażenia

Nawet największa monotonia może nas zaskoczyć...zacznę tak wpis. Bo najnowsza część wirtualnego skrytobójcy, który ze skrytobójcą ma coraz mniej wspólnego (dlatego dalej będę go nazywał słowami pokrewnymi od Rambo i Stallone) zaskoczyła mnie i to mocno.

Numero uno to klimat. Oj tak, uruchamiam konsole i z ekranu telewizora wylewa się klimat. W pirackie historie, a nawet fakty nie jestem obeznany, chyba że obejrzenie hollywoodzkiego shitu się liczy. Mogę jednakże powiedzieć że w momencie kiedy dostałem własną łajbę, wolną rękę to poczułem się jak prawdziwy pirat. No cóż...poniosło mnie to trochę bo achievement o zrabowaniu 30 statków miałem po około godzinie grania, więc cóż...poleciałem chyba z oczekiwaniem panów z Ubi.

Numer dwa to historia. Cóż, urzekło mnie po raz pierwszy to od czasów renesansowego playboya że mamy porządną postać. YAY! Koniec z bezpłciowym Connorem. W tej części mamy podłego skurwysyna...no w sumie to bez przesady, ale nasz Edward do ludzi, którzy kupią Ci tabliczke czekolady i karnet w kinie by nie należał. Dla mnie jest to wielki plus. Historia jest prowadzona płynnie, jedynie kilka momentów uznałem za sztuczne naciągnięcie, ale nawet najlepszym się zdarza. Wcielenie do zakonu, powikłania, flashbacki...jest dobrze, bywało lepiej (AC2), ale jest spoko.

No i numer trzy tego komicznie któtkiego "sprawozdania" to grafika. A teraz chce usłyszeć ból dupska fanboy'ów że na ich konsoli jest lepsza grafika. Gówno prawda, lepsza grafika będzie na next-genach, ale trochę (szczegóły etc.). PS3 i X360 mają taką samą grafikę (grałem w obie wersje, z czego na PS3 jest moja). Jedyne do czego mogę się przyczepić że w pierwszych sekwencjach (później znacznie rzadziej) zdarzały się spadki klatek animacji w (o dziwo) najspokojniejszych momentach, lecz mi jakoś to nie przeszkadzało.

W sumie to tyle...jestem zadowolony. Pieniądze nie poszły na marne, a mnie czeka jeszcze żeglowanie do co nie jednej wyspy bo znajdźki i smaczki fabularne oraz zapewne TRU EPIK zakończenie też. Mam nadzieje że moja składnia nie była tragiczna i dobrnęliście do końca moich wypocin. :)

komentarzy: 0Niedziela, 03 listopada 2013, 22:03

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Cóż, jestem Piotrek, pewnie można to wysnuć z samego nicka, który nie jest za bardo pomysłowy, ale cóż, na lepszy wpaść nie umiałem. Jestem zwykłym 16 latkiem, chodzę do liceum ogólnokształcącego, na profil językowo-psychologiczny, czyli opracowany dla przyszłych ludzi stojących na kasie w McDonaldzie, uroczo. Gram w gry od 3 roku życia, wiadomo, wtedy były do gry edukacyjne, rozwijające wyobraźnie i myślenie przestrzenne dziecka etc., dzisiaj ograniczam się do...no właśnie...do wszystkiego. Lubię grać w każdy gatunek gier. RPG? Nie ma sprawy. FPS? Spoko, ale raczej na padzie. A może jakiegoś RTS? Nie ma problemu amigo, najchętniej z akcją w okresie II Wojny Światowej. Założyłem tego bloga, albo wzorując się na nazwie portalu - Gramsajta, by dzielić się swoimi recenzjami napisanymi na kolanie z tonami błędów i niedopatrzeń, ale to nie jest szkoła, nie piszę tego dla oceny, piszę to dla siebie i dla osób, które chcą zmarnować swój cenny czas na czytanie wypocin jakiegoś gówniarza. W planach mam także pisać felietony na tematy nie poświęcone stricte światowi gamingowemu, głównie będę poruszać sprawy natury dnia codziennego, czyli tego co widzimy każdego dnia mijając te stare i wyniszczone przez industrializacje świata ulice. To tyle o mnie, o moich planach względem tego "miejsca", miłego czytania i pobytu. :)

Moje tagi:felietony, pc, ps3, recenzje, x360

Urodziny:za 243 dni (19 czerwca 1997)

Moje motto:"Życie pierdoli nas wszystkich."

Obecny stan:Zmęczony, szkoła, a praktycznie samo liceum mnie przybija :/

Posiadany sprzęt:PC, Xbox 360, PlayStation 3, Mobile

Namiary na mnie

GG: 48516310, Skype: pjotregnoceg, Facebook: piotrek.nocko, e-mail: piotreknocek(at)gmail.com

Moi znajomi

Ulubione...

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 2189 dni

Moich wejść na gram.pl: 22 (#4388)

Napisanych postów i komentarzy: 10 (#1910)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 1 (#231)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 71 (#1987)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl