avatar

Paran Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Paran

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Moje pierwsze spotkanie z Diablo.

diablo, RPG

Moje pierwsze spotkanie z serią Diablo nastąpiło jeszcze za czasów gdy nie było mowy o serii, a tylko o zwykłym Diablo. Były to wakacje roku 1997 a grę pożyczyłem od kolegi. Jako, że nie miałem wtedy dostępu do internetu oraz nie kupowałem magazynów growych Diablo było dla mnie niewiadomą. Gdyby nie kolega to pewnie minęłyby lata zanim zabrałbym się do grania w Diablo, a może dopiero druga część byłaby moja pierwszą. Z racji mojej ówczesnej ignorancji nie miałem wygórowanych oczekiwań względem Diablo, co pozwoliło mi czerpać więcej przyjemności z gry i być przez nią zaskakiwany.

Pierwszą postacią jaką grałem był wojownik, całkiem przyjemnie biegało się z mieczem i tarczą zamieniając szkielety w kupki kości. Niestety błędy popełnione w rozwoju postaci spowodowały, że eliminacja trudniejszych przeciwników była na tyle kłopotliwa, że zaniechałem dalszej gry wojownikiem. Przyszła pora na eksperyment z magiem i był to strzał w dziesiątkę, przeciwnicy ginęli rażeni moimi kulami ognia zanim zdążyli zbliżyć się i zaatakować.

Praca na konkurs „100 kluczy do bety Diablo III” organizowany przez gram.pl.

komentarzy: 0Wtorek, 13 marca 2012, 10:59

Więcej o mnie

Namiary na mnie

Ostatnio gram w

Moi znajomi

Ulubione...

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 5183 dni

Moich wejść na gram.pl: 560 (#3852)

Napisanych postów i komentarzy: 2 (#1918)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 1 (#231)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 23 (#2038)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl