avatar

Nowaczek Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Nowaczek

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Pierwsza platyna :)

Wczoraj wieczorem wpadło:

0

INFAMOUS

 

... czyli moja pierwsza platyna na PS3, sama gra jest prześwietna i z wywieszonym jęzorem czekam na drugą cześć, ale pucharki to jakaś pomyłka. O ile wykonanie 21 stunów mogłem przełknąć, o tyle zbieranie kawałków to koszmar, na który musiałem poświęcić ok 12h ( zbierałem na dwóch różnych saveach). Mam tylko nadzieję, że w drugiej części nie wpadną na tak durny pomysł.

komentarzy: 0Środa, 16 marca 2011, 17:11

Moje przemyślenia nt. bety Killzone 3

Dobra  wczoraj zachwycałem się Killzonem 3, ale coś mi się odmieniło, pograłem dziś dwie godziny i jestem mega rozczarowany tą grą. W sumie : ''Hej, to tylko beta, czego się spodziewałeś?'' W sumie tak, ale drażni mnie cała masa rzeczy w tej grze. 
Zacznę może od tego, że do trybu tdm nie mam żadnych zastrzeżeń, respawny są dobrze ulokowane, przyjemnie się gra, schody się zaczynają gdy zacząłem grać w tryb w których jedna strona naciera, a druga musi się obronić i nie dopuścić do wysadzenia bram / przejęcia stref. Jakież było moje zdziwienie gdy po śmierci pojawiałem się w tym samym miejscu w którym zostałem zabity, a cwany kamper już na mnie czekał, raz po raz, w najgorszych momentach zdarzało się to 8-9 razy pod rząd, co jest niesamowicie wkurzające.
Kolejnym zarzutem (na wstępie powinienem napisać, że nie grałem w żadnego Killzona, a konsolę mam stosunkowo niedługo więc mogę być nieprzyzwyczajony do pada) ale sterowanie jest strasznie ociężałe, zanim naceluje na przeciwnika mijają całe wieki, rozgrywka też nie należy do najszybszych, a nie rajcuje mnie powolny multi, wszystko co robię w tej grze wydaje się jakby było w slowmontion. 
Ostatnia rzecz która mnie denerwuje, to animacje przy walce wręcz, czyli tadam! najbardziej bzdetna rzecz która może być, szansa na to, że podczas ostrego starcia przeżyjesz w trakcie animacji jest stosunkowo niewielka, przynajmniej w moim przypadku kończyło się to śmiercią... 
W sumie dzięki becie uświadomiłem sobie, że fpsy na konsole mnie nie rajcują, może miałbym inne zdanie co do Killzona 3 gdybym zagrał na myszce i klawiaturze  Duży uśmiech

W sumie nie chce, żeby mój post został odebrany jak jakieś żale, typu - nie umiesz grać to tak jest, bo nawet całkiem dobrze mi idzie w multi, są to po prostu moje przemyślenia.

komentarzy: 0Piątek, 04 lutego 2011, 20:48

Valkyria Chronicles 3... zaraz, zaraz a co z 2?

 

 

Właśnie oglądam gameplay z trójki, aż tu nagle oświecenie - przecież w kącie kurzy się jeszcze druga cześć, przynajmniej będzie w co grać :)

komentarzy: 0Wtorek, 18 stycznia 2011, 22:18

« starsze wpisy

Więcej o mnie

Moje tagi:left 4 dead, nowosci, pc - gry , steam, xbox 360

Urodziny:za 263 dni (9 kwietnia)

Moje motto:...być sobą zawsze...i wszędzie...

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC, PSP, Mobile, Mobile, PlayStation 3

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 29

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

XFIRE

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4341 dni

Moich wejść na gram.pl: 758 (#3661)

Napisanych postów i komentarzy: 2 (#1918)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 17 (#215)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 375 (#969)

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl