avatar

Naymar Użytkownik gram.pl (Delegat) ja.gram.pl/Naymar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

10 powodów, dla których czekam na Diablo 3

 

0

Ave ja. Jestem Lucjan i czekam na Diablo 3. Już niedługo w moje sidła wpadną kolejne miliony podając mi swoje maile przy rejestracji a jednocześnie podpisując ze mna cyrograf. Biedne owieczki.

 

0

Nie jestem obojętny na kobiece wdzięki. Od razu wiedziałem, że bliżej muszę się zapoznać z czarodziejką i niech tylko ktoś spróbuje mi przeszkodzić - znajdę dla niego w piekle miejsce gdzie często upada mydło!

 

0

Od kiedy zakazane (nawet tu na dole) jest wieszanie sobie podobizn Adolfa, Józka i Osamy to mam parę wolnych miejsc w ramkach, w sam raz na pudełeczko D3. Nie, ja nie narcyz.

 

0

Żyjecie, ludzie, w dziwnym świecie. Reklama wami kieruje. A jako że ja też muszę iść z duchem czasu to takie diabelne pudełka w marketach i innych allegrach to dobry motyw na plakat wyborczy (teraz się nie udało, a za 4 lata... kto wie).

 

0

Nie ma nic lepszego niż motyw z Tristram do nucenia w kąpieli. Jednak wpadam w pewną rutynę męcząc ten sam motyw od 11 lat. Przydało by się trochę polotu i finezji w moim repertuarze.

 

0

Prócz reklamy ważna jest też sympatia wyborcy. Dzisiejsze pokolenie nie rajcuje się już znaczkiem, długopisem czy kubkiem z uśmiechniętą fałszywie gębą. Gra to co innego. Tym bardziej że JA nie ponoszę kosztów własnej promocji. Geniusz zła.

 

0

Na luz w piekle nie można narzekać. Jednak te nowe dyski twarde świecą pustkami. Baal i Boruta ostatnio z nudów zainstalowali Simsy! Pasowałoby zapchać im komputery czymś pożytecznym. Nie ma to jak dowalić szefowi w grze! Normalnie by się nie ośmielili, oj nie.

 

0

Już nie mogę się doczekać tych słodkich kłótni z pod jakiego znaku są moje przygody. "To RPG, przecie to ma statsy!", "Nie, to zręcznościówka, prawie jak Rayman!" Urocze. Na forach growych mogę nie raz poczuć się jak Doda na pudelku.

 

0

Gdy jakimś cudem okaże się, że D3 to pisofszit, krążek zawsze może posłużyć jako niezły podstawek pod kakałko. Na ciepło!

 

0

...a egoiści czekają na premierę. Szczególnie mojej (fikcyjnej!) biografii. Bo chcę zgarnąć ją sam. By zatopić w niej swe grzeszne szpony!

 

Tekst o Diablo 3 powstał jako praca na konkurs „10 powodów, dla których czekam na Diablo 3” organizowany przez Sklep Gram.pl

 

 

 

komentarzy: 2Czwartek, 13 października 2011, 19:14

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Jestem geekiem. Zmutowanym, wysokim kudłaczem opętanym przez gry i hejwi metal. Kolekcjoner wyjadacz. RPG ftw.

Urodziny:za 81 dni (9 stycznia)

Moje motto:Always young and drunk

Posiadany sprzęt:PC, PC, 8bit, 16bit, Mobile, PlayStation 2, Wii

Namiary na mnie

XFire

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl