avatar

MrPayne Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/MrPayne

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Długa robota. Krótki wpis.

Nie chcę zapeszać, ale pragnę usprawiedliwić się za długi okres bez posta poniższym screenem. Nic nie obiecuję, wpis troszkę zaowalowany, ale pracuję nad rzeczą ciężko.


Aż zbyt oczywiste, IMO, ale cóż...

komentarzy: 5Niedziela, 23 sierpnia 2009, 21:56

PROŚBA O POMOC...

88888888

...i o wybaczenie. Nic nie piszę, ponieważ widocznie zaplątałem się w dwóch tygodniach wakacji i co napiszę, to szlag trafia. Jest tu przeraźliwie nudno, powtórzyłem to już chyba z 16 tysięcy razy i już płakać mi się chce na myśl o następnych powtórzeniach. Wrzucam ten post przez Integralną Jednostkę Danych, może dojdzie do Was, wierni druhowie z grama, i uratujecie mnie z tego piekła!

88888888

 POMOCY!

Ichibanboshi/Lama/Kyon/ktokolwiek, uratujcie mnie z tych katuszy! Mój umysł tego nie zniesie! TASUKETE~~! ZNOWU CHCĄ KUPOWAĆ ZE MNĄ YUKATY!

88888888

Ok, teraz zrozumiała część. Nic nie pisałem, i przepraszam - ale ten post o Evie i CB po prostu nie oddaje dobrze charakteru tych dzieł, a na napisanie innego nie mam czasu (do internetu mam na tyle dostępu, że czasem dostanę się do kompa wpół śpiący i zagram pół godziny z Lamą w osu!*).

Proszę więc, byście zwolnili mnie z mojej obietnicy napisania tego i pozwolili wyrzucić ten marny zbiór literek do kosza. Onegai~?

Czekam więc na Wasz odzew, grając w Clannada i...

Niemożebnie wciągające, anime trochę słabsze, ale z łzą w oku wspominam dzięki temu "And Then There Were None" Agaty Christie i podziwiam kunszt 07th_expansion w tworzeniu niesamowitych fabuł.

Pozdrawiam wszystkich, mając nadzieję, że jeszcze kogoś obchodzi mój rychły powrót. ~~Uuuu!

P.S. Czy ktoś tu zna się na otwieraniu i modyfikacji skryptów w ONScripterze (*.nsa), lub wie, gdzie można się tego "naumieć"?

P.S.2. Ankieta ciągle aktualna, aczkolwiek okazało się, że na bakatsuki projekty te są już prowadzone po polsku. Oceńcie niemniej ich całokształt i napiszcie, co myślicie. Może też ona zostać zaaktualizowana, jeśli ktoś odpowie na P.S. nr 1.

P.S.3. Ichi - dzięki za wiarę, że wrócę, życzenia urodzinowe, i wszystko w tamtych komentach. A - i jak Ci się podoba Największy Troll KyoAni? ;3

*O ile można to nazwać grą, a nie miażdżeniem mnie. Ale w cudownym Tomare! go skopałem. :p

komentarzy: 2Sobota, 18 lipca 2009, 22:55

Ankieta, panowie szlachta.

Jako, że chciałbym nadrobić pewne zaległości z pisaniem na Zanzibarze, a jednocześnie prowadzić coś sensownego na blogu, mam dla Was - dość oczywistą dla niektórych - propozycję.

Co by mogło zainteresować i Was, i mnie? Myślałem i patrząc na swój stary koment u Ichibanboshiego wpadłem na pomysł.

Jako ktoś, kto lubi tłumaczyć teksty z jajem, mógłbym wziąć się za tłumaczenie light novelek o Haruhi, lub jako ktoś, kto kocha uniwersum Fate i co z nim związane, Fate/Zero. Oba projekty znajdziecie na stronie Baka-Tsuki.

Tłumaczenia te byłyby o tyle złe, że moje, i o tyle dobre, że mogłyby zainteresować i fanów, i laików - toć to przecież niemal zwykłe książki! Wyraźcie swoje poparcie dla którejś z opcji - jeśli któraś zarówno w komentach, jak i w ankiecie wygra, zacznę ją zaraz po Evie publikować.

Czekam na Wasze głosy!

EDYTA: Zamknąłem opcję "Inne". Jeśli ktoś chce coś zaproponować, niech napisze w komentarzach. Wybaczcie niedogodności! ^^

komentarzy: 28Poniedziałek, 01 czerwca 2009, 17:47

« starsze wpisy

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Fanatyk Metal Gear Solid i Nine Inch Nails, nieco zamknięty w sobie, często buja w obłokach, nadambitny i uparty ("Zedrze sto par butów w drodze do piekła" - Mroczna Wieża), skłonny do czasem bezsensownego romantyzmu, idealista, indywidualista, oportunista wobec masowej kultury typu Eska. Piekielny leń. Od niedawna stara się zasłużyć na tytuł redaktora serwisu o grach z serii MGS - Zanzibar. Pisze o sobie w trzeciej osobie, a to znak poważnej choroby psychicznej - na bank ma coś z głową.

Moje tagi:anime, filmy , literatura, muzyka, pierdoły

Urodziny:za 95 dni (22 czerwca 1992)

Moje motto:"When you look at your reflection, is that all you want to be?" - Trent Reznor

Obecny stan:Błogi stan snu tudzież nieświadomości

Posiadany sprzęt:PC, PSP, PlayStation 2, PSX, DS

Ankieta

Co mam tłumaczyć w kolejnych wpisach?

  • Haruhi - kocham wybitne komedie, a zresztą jesteś haruhistą!
    64%11 głosów
  • Fate/Zero - Fate jest epicką i wspaniałą historią.
    35%6 głosów

Suma oddanych głosów: 17 

Namiary na mnie

GG: 8167717, e-mail: mrpayne92(at)gmail.com

MUZYKA

 
Tank. Bo bebopu i Bebopa nigdy za mało.
A co innego by się tu nadawało?

Stephen King tells you to...


Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 21

Ostatnie odwiedziny

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3955 dni

Moich wejść na gram.pl: 276 (#4137)

Napisanych postów i komentarzy: 44 (#1876)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 27 (#205)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 2 837 (#533)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl