avatar

Kellutek Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Kellutek

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Maciej ''Sawik'' Saicki odchodzi z HSTV...

 

Maciej 'sawik' Sawicki, ikona HSTV i jeden z najlepszych polskich dziennikarzy esportowych odchodzi z HS Media. Maciek będzie pracował jako wydawca w jednej z największych polskich telewizji internetowych.

Polska telewizja internetowa o grach komputerowych HSMEDIA, poinformowała, że jeden z jej prezenterów kończy przygodę ze sportami elektronicznymi. Maciej Sawicki rozpoczyna współpracę z telewizją jednego z największych portali informacyjnych w kraju. Mimo, że Sawik głównie będzie pracował za kamerą, nadzorując produkcję programów, to nominowanego do cyberasów prezentera, będziemy mogli zobaczyć również na wizji.

 

Oświadczenie Macieja Sawickiego

Po dwóch latach zajmowania się HSMEDIA, setkach godzin spędzonych przed kamerą, i tysiącem w studiu, czas na męską decyzję. Na pierwszym miejscu zawsze stawiałem dziennikarstwo, co warunkowane jest również przez studia, które wybrałem. Dlatego też, zarówno ze smutkiem, jak i z ogromną nadzieją podejmuję tą decyzję. Z jednej strony zostawiam projekt, który z taką pieczołowitością współtworzyłem, z drugiej otrzymuję niepowtarzalną szansę, której zmarnować mi po prostu nie wolno. Chciałbym podkreślić, że motorem tej decyzji jest możliwość rozwoju, samodoskonalenia i promocji. Wszystkim tym, którzy mnie dopingowali, wspierali i doceniali serdecznie dziękuję. Mocno trzymam kciuki za ekipę i wierze, że HSMEDIA wykorzysta swój potencjał.

 

Oświadczenie Bartosza Duchińskiego

Sawik od początku naszej znajomości podkreślał, że marzy o tym, by to, co robimy, rozwój HSMEDIA, umożliwiło mu w przyszłości pracę w branży medialne o tematyce ogólnej, nie koniecznie growej. Udało mu się to nieco wcześniej, niż planował i choć na pewno będzie nam Maćka brakowało, jest to faktycznie ogromna szansa i możliwość spełnienia jego marzeń. Szczęśliwie przez te dwa lata HSMEDIA rozwinęło się na tyle, iż w naszej ekipie zagościło wiele nowych osób, także mających duże zacięcie do tego, więc zapewniam Was, że nadal będziemy rozwijać zarówno naszą stację jak i cały esport. Sawikowi życzę powodzenia w dalszej, dziennikarskiej pracy i na pewno, jeśli zechciałby kiedyś wrócić ze świata wielkich mediów do gier i sportów elektronicznych, zawsze będzie tu dla niego miejsce.

 

komentarzy: 5Sobota, 01 marca 2008, 17:25

« starsze wpisy

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 5083 dni

Moich wejść na gram.pl: 2 047 (#2676)

Napisanych postów i komentarzy: 511 (#1411)

Napisanych recenzji: 6 (#41)

Wpisów na blogu: 32 (#200)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 282 (#1013)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl