avatar

Heterko Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Heterko

Ankieta

Który mój avatar jest lepszy?

  • Nowy
    42%32 głosy
  • Stary
    57%43 głosy

Suma oddanych głosów: 75 

« poprzednia ankieta

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

lajałt

Czas zmienić lay. Świne mi się podobają. Jest taki prosty. Jednak trzeba brać się za maturę bo to już ten rok.

komentarzy: 3Poniedziałek, 09 marca 2009, 09:46

Gram

Kurdę,ile to czasu zleciało odkąd mnie nie było na gram.pl.  WPLN mam i nie mam co z mim zrobić. Z dziewczyną już nie chodzę więc może częściej tu będę przesiadywał. Ale moja dusza wytrzymać nie może i szukam następnej. Ale mi się nie śpiesz. Jest wiele innych fajnych żeczy od chodzenia. Np: partyjka w kąterka.

komentarzy: 0Czwartek, 12 lutego 2009, 19:54

Po staremu. Aaa prawie

Dziewczyna wróciła, ale jest tak zimno że rzadko wychodzimy. Bardziej mi się nie chce niż niej.

komentarzy: 1Środa, 07 stycznia 2009, 14:14

Ale suchar...

Ja se normalnie myślałem, że spendzę sobie święta i stylwestra z moją dziewczyną, a tu się dowiaduję że ona wyjeżdrza do Belgi do jakiejś rodziny i będzie tam aż do nowego roku.

komentarzy: 1Sobota, 13 grudnia 2008, 11:08

Buuuuuu i aaaaaaaa...

 Na delegata to trzeba się trochę narobić, nie tak szybko pójdzie jak wcześniej i do tego znalazłem sobie dziewczynę czego się kompletnie nie spodziewałem. Wcześniej w ogóle nie chciałem mieć dziewczyny no ale jak się z jedną spotkałem to już mi się zachciało. Teraz zamiast w wolnym czasie lecieć na komputer wybieram smsowanie z dziewczyną lub skype lub jeszcze spotkanie z nią.

komentarzy: 4Piątek, 21 listopada 2008, 18:35

80% filmy

 Pozostałe 20% to spanie, jedzenie i szkoła. Nie no, trochę przesadziłem, ale dużo tego oglądam. Ale ja się tych filmów naoglądałem. Normalnie, że ho ho. A nauka czeka

komentarzy: 0Piątek, 14 listopada 2008, 19:12

Super www

Normalnie jak na nią zaserwowałem to z godzinę na niej spędziłem. Tak jest prawie codziennie. Jest na niej pełno odcinków różnych seriali. Na razie oglądam włatcuw móch, mam zamiar przejść później na 13 posterunek. Dale to się zobaczy. Oto tista seriali: 


komentarzy: 0Wtorek, 11 listopada 2008, 20:43

Ale fajnie

Wczoraj stwierdziłem, że  znacznie przekraczam średnią ilość odwiedzin na miesiąc. Oczywoście wiedziałem, że trochę odstaję. Ale nie że aż tyle.

komentarzy: 2Poniedziałek, 10 listopada 2008, 00:36

Madagaskar w Afryce.

Normalnie tyle fajnych filmów wchodzi na ekrany kin. Kung fu Panda, te wcześniejsze i teraz normalnie kurcze mole Madagaskar. 2! Normalnie aż 2! Teraz zaproszę państwa do obejrzenia krótkiego zwiastunu. Powinni mi zapłacić bo na pewno zarobią dzięki mnie. 

 

Poniżwej też jest fajny film i jeszcze poniżej też fajny film, ale to już z udziałem kota. W pozostałych rolach kartoniki od jogórtów.

komentarzy: 3Piątek, 07 listopada 2008, 20:26

Recenzja: PainKiller Overdose

Nie będzie to profesionalna recenzja. Ale napiszę  co mi się podoba a co nie.

Pierwsza rzecz jaka mnie rozczarowała to to, że na pudełku to to że jest napisane, że czeka na mnie 8 nowych broni. Niestety są tylko 3. Rreszta to stare bronie, wyglądają tylko inaczej. Napisanie też jest, że czeka na mnie 16 poziomów, w instrukcji jest poradnik do 17 poziomów. Wszystko było by dobrze jak w polskich PainKillerach gdyby nie: Durzo przeciwników skopiowanych z poprzednich części, od czasu do czasu mają kolory pozmieniane. Niektóre postacie są naprawdę głupie. Np: kuru wyskakujące z budki dla ptawów! Jakieś zmitowane krowy, ludzie z piłą zamiast głowy. Skacząca noga, atakująca mnie laserem z tąd gdzie jest urwana i atakujące mnie makiety.Reszta przeciwników jest dobra. Pod koniec gry mamy niedobory amunicji, ale tej słabej z której częsko kiżystamy. Wtedy zabijamy słabych wrogów silną bronią, którą czasem zabijemy 3 przeciwników za jednym strzałłem. Mam też wrażenie, że gra ładuje się o wiele dłużej niż poprzednie części. Grafa, wiadom, trochę podstarzała. Karty czarnego tarota: Miejsc jest dużo, chyba na 34 karty. Przeszedłem całą grę na bezsenności i mam ich 17, resztę dostanę pewnie na traumie, gry już mi się nie będzie chciało przechodzić, szkoda bo karty czarnego tarota lubię. Więc wszystkimi to się nadl będę bawił w polskich PainKillerach. Teraz co mi się podoba: Fabuła, jestem synem diabła i anioła. Teraz żadna strona mnie nie chce. Jestem więziony w klatce, bo kiedyś mogę się przydać. OK, tylko skoro jestem więziony, to dlaczego mam pełno kolczyków i blizn od noża? No i jewszcze mi się podoba ta "painkillerowska" nawalanka. U mnie gra dostaje porządną 7. W CDA przesadzili z 6.

komentarzy: 3Czwartek, 06 listopada 2008, 10:41

« starsze wpisy

News =D

Właśnie mam nowego awatara, to jest stary.

============================

Przeszedłem PainKiller Overdose. Trochę gorszy od poprzednich. 7/10.

Ostatnie odwiedziny

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Jak na razie nie mam dziewczyny.

Moje tagi:gry, ja, krytyka chomika, życie

Urodziny:za 14 dni (4 listopada 1987)

Moje motto:Chcę się wyróżniać od innych. TS się nie opłaca.

Obecny stan:żajebiaszczo.

Posiadany sprzęt:PC

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4137 dni

Moich wejść na gram.pl: 364 (#4046)

Napisanych postów i komentarzy: 479 (#1443)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 18 (#214)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 474 (#938)

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Namiary na mnie

e-mail: dodo017(at)o2.pl

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl