avatar

Gnelus96 Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/Gnelus96

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Ostatnie odwiedziny

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Mógłbyś mnie ostrzyc? - Wiedźmin 3: Krew i wino

Wiedźmin, Krew i wino, dodatek, Śmieszne filmiki

Każda okazja jest dobra do gry w gwinta ;)

komentarzy: 0Środa, 01 czerwca 2016, 17:20

Lords of The Fallen - figurka kolekcjonerska

Lords of the Fallen, CI Games, Konkurs

Czasami warto wziąć udział w jakimś internetowym konkursie, można dzięki temu wygrać taką o, zacną figurkę ; ) 

Powiem szczerze, że wykonanie naprawdę robi wrażenie. Naoczne porównanie mam jedynie z figurką Geralta walczącego z Gryfem i muszę przyznać, że ta prezentuje się równie dobrze co wiedźmin. Świetny dodatek do kolekcji na "półce gracza".


Gra dodana dla skali ;)

0

komentarzy: 3Czwartek, 14 stycznia 2016, 19:42

Kear Morhen - Wiedźmin vs. Wiedźmin 3: Dziki Gon (porównanie)

Wiedźmin 3 Dziki Gon, Wiedźmin, Andrzej Sapkwoski, CD Projekt Red, RPG

  Przygotowałem krótki filmik prezentujący jak zmieniło się Kear Morhen w przeciągu 8 lat między wydaniem pierwszej części Wieźmina i trzeciej. Mistrzem obróbki filmów nie jestem, ale wyszło całkiem nieźle moim zdaniem. Dajcie znać jak Wam się podoba ; )

komentarzy: 0Czwartek, 18 czerwca 2015, 01:06

Teen Wolf - Podsumowanie czwartego sezonu

Teen Wolf, serial, Wilkołak, fantasy, mtv

  Pierwsze dwa sezonu Teen Wolf można zaliczyć do udanych. Dość ciekawa koncepcja fabuły, fajni bohaterowie, których przyjemnie się ogląda i humor, który w połączeniu z dynamiczną akcją dawały niezły efekt. Przyszedł czas na sezon trzeci, bohaterowie dalej trzymali poziom, lecz scenarzyści zaczęli przesadnie kombinować z fabułą (szerzej opisałem to w tym wpisie). Nie był to zbyt udany zabieg jednak dało się go znieść. Niemal miesiąc temu zakończył się sezon czwarty – czy od autorzy nauczyli się czegoś i w jakiś sposób poprawili te jakże denerwujące elementy?

   Tak jak w przypadku poprzedniego podsumowanie zachęcam, żeby zobaczyć powyższy opening, który kolejny raz dobrze oddaje klimat serialu. Widoczni we wspomnianym filmiku bohaterowie nie cieszą się długo spokojem. Tym razem w ich mieście pojawiają się tajemniczy zabójcy. Korzystają oni z listy nadnaturalnych istot, za których głowy nieznany darczyńca wyznaczył wysokie nagrody. Z tego też powodu nie brak chętnych, którzy zechcą zabić dla łatwego zysku.

  To co uważam największa wadę tego sezonu są wspomniane już nadnaturalne istoty. W poprzednich sezonach (no może poza 3) można było policzyć takie postacie na palcach jednej ręki. Teraz nagle okazuje się, że praktycznie pół miasteczka to jakiegoś rodzaju wilkołaki czy innego rodzaju stwory, które do tej pory żyły sobie spokojnie w tym samym mieście co nasz bohater. Jest to dla mnie tak bardzo nielogiczne, że irytowało mnie to już od samego początku sezonu. Są jeszcze zabójcy. Działają oni cicho? Nie zostawiają po sobie żadnych śladów? Oczywiście NIE. Dla przykładu: podchodzą do pewnej osoby i na środku ulicy ucinają jej głowę, dyskretne prawda? Oczywiście ciało zostaje przy krawężniku, no bo po co je chować. Takich sytuacji jest masa. Można tu również przytoczyć rozwałki, które dzieją się w szkole i w szpitalu, po których każdy normalny dyrektor zamknąłby takie miejsce. Tutaj nic, krew się zmyje, ściany się załatają i wszystko jest w porządku. Poniżej jeden z zabójców.

   Na koniec przyczepie się jeszcze do spraw technicznych. Serial zawiera techniki jak w starych polskich filmach. Oznacza to, że najpierw postać coś mówi potem jest dramatyczna muzyka i zbliżenie na twarz. Muzyka coraz głośniejsza i w końcu następuje cięcie sceny. Bardzo nie lubię takiego rozwiązanie i pewnie dlatego wywołuje u mnie taki emocje, zwłaszcza, że występuje dość często.

2

  Dość sporo narzekałem jednak pomimo tych wad trudno nie lubić tego serialu. Całość jak i poprzednio ratują bohaterowie. Bardzo przyjemnie śledzi się ich losy, nawet jeśli są one dość naciągane. Dodatkowo serial posiada bardzo specyficzne poczucie humoru, które stanowi pasującą i nie nachalną odskocznie od głównego wątku. Częściowo serial pokazuje realia szkolne, które są dość dobrze pokazane; imprezy, picie, seks i tego typu akcje. Bez specjalnego zagłębiania się w ten temat a jednak widać, że bohaterowie to jeszcze młodzież.

  Jeśli miałbym ostatecznie wydać werdykt czy polecić sezon czwarty to powiem, że warto obejrzeć. Dla kogoś, komu podobał się sezon pierwszy i kolejne to i tym razem nie powinien żałować po obejrzeniu. Serial stoi postaciami, które dobrze się ogląda. Może nie wciąga on tak bardzo jak inne ale i tak czeka się z odcinka na odcinek aby zobaczyć co nowego się wydarzy. Jak już wspomniałem dla postaci.

***

Teen Wolf - Podsumowanie trzeciego sezonu

komentarzy: 1Poniedziałek, 29 września 2014, 15:46

« starsze wpisy

Archiwum wpisów

Ankieta

Jak oceniasz wygląd mojego Gramsajta? opinie a nie sama ocena mile widziane ; )

 • Bardzo dobry –; Wszystko wygląda dobrze
  33%2 głosy
 • Dobry - Wygląda nieźle ale można coś ulepszyć
  50%3 głosy
 • Średni –; Wygląda dostatecznie dobrze
  16%1 głos
 • Słaby –; Nie jest najlepiej, przydałaby się zmiana
  0 głosów
 • Bardzo słaby –; Okropnie, zmiana jest konieczna
  0 głosów

Suma oddanych głosów: 6 

« poprzednia ankieta

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3843 dni

Moich wejść na gram.pl: 12 252 (#508)

Napisanych postów i komentarzy: 115 (#1805)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 75 (#157)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 142 (#1076)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl