avatar

Driftwood Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Driftwood

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

The time has come...

Zacząłbym od ciężkiego westchnięcia spowodowanego niepewnością tego co właśnie wcieliłem w życie, ale nie zrobię tego, by sprawić wrażenie, że wszystko mam pod kontrolą. Tak, tak... Wiem, tym wstępem odkryłem wszystkie swoje karty - jestem leniem i nie mam pojęcia, jak często będzie się tutaj coś pojawiać. Jeśli już zdecyduję się na grzebanie w głębokich zakątkach mojego umysłu, to spod mojego pióra wyjdą raczej różne recenzje/artykuły/przemyślenia na temat gier komputerowych (chyba, że będę czuł jakąś nagłą potrzebę napisania czegoś innego). Czytając tagi można by dojść do wnioski, że będzie to głównie gramsajt poświęcony serii Gothic/Risen i twórczości studia Piranha Bytes. Jeśli ktoś tak myślał, to muszę go rozczarować. Fakt, jestem wielbicielem tych produkcji, ale nie w tym rzecz - musiałem jakoś wypełnić tagi. :) Zawsze chciałem mieć własny serwis o grach, ale brak jakiejkolwiek wiedzy na temat hostingu stron, programowaniu ich i innych powodów ze strony techniczno-informatycznej zmusiły mnie do tego, by wszystkie swoje uwagi zachowywać dla siebie. Może teraz się to zmieni? Czas pokaże.

komentarzy: 2Środa, 06 lutego 2013, 22:22

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Ehh, zdradziłem już kilka szczegółów o sobie podając adres e-mail, jako kontakt. Nie wiem, co mógłbym napisać o moim nudnym życiu - niech każdy wyciągnie jakieś własne wnioski czytając moje wpisy (wiem, wymagający jestem:).

Moje tagi:artykuły, gothic, piranha bytes, recenzje gier, risen

Posiadany sprzęt:PC, Xbox 360

Namiary na mnie

e-mail: marcinnowak122(at)wp.pl

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3377 dni

Moich wejść na gram.pl: 5 804 (#1293)

Napisanych postów i komentarzy: 249 (#1671)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 1 (#231)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 235 (#1852)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl