avatar

Dna90 Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Dna90

Namiary na mnie

e-mail: artemidium90(at)gmail.com, GG: 8586729, Miasto: Mosina, Tlen: dna_kucharzontko, Allegro: Artemidium, Skype: artemidium90, last.fm: artemidium, IRC: #gram.pl, #muzyka, YouTube: artemidium90, jabber: artemida(at)chrome.pl, Twitter: artemidium

Tagi

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Praca ah praca...

praca

...z nią źle a bez niej jeszcze gorzej. Ja cierpie na jej brak. Jak osoba po szkole ma mieć przynajmniej roczne doświadczenie skoro nikt z pracodawców nie chce takiej osoby zatrudnić?! Nikt nie odważy się wziąć osoby na przyuczenie? Takich osób jak ja jest dużo, z maturą, zawodem i bez pracy. Nie pozostaje nic innego jak ciągle szukać...Aczkolwiek już zdążyłam się przekonać, że niektórzy pracodawcy mają tupet, ale to inna historia.

Dziś kolejny dzień próbnej pracy, zobaczymy jak będzie.

 

Pozdrawiam Dna90 Diana

komentarzy: 5Wtorek, 05 października 2010, 10:25

« starsze wpisy

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4938 dni

Moich wejść na gram.pl: 3 474 (#1973)

Napisanych postów i komentarzy: 429 (#1493)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 51 (#181)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 3 330 (#458)

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Witajcie! Mam na imię Diana, mam 21 lat (tal tak, skończyło się naście - zaczęło dzieścia), mieszkam w Wielkopolsce w mieście pod Poznaniem (Mosina). Skończyłam Technikum Gastronomiczne (Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego) w Poznaniu. Interesuję się kuchnią polską, a także zagraniczną. Desery to też moja pasja (nie jedzenie chociaż to też...:P). Uwielbiam czytać książki i czasopisma. Moim pseudonimem, którego używam najczęściej jest DNA - jest to skrót od mojego imienia, chociaż nie dla wszystkich jest to takie oczywiste. Można mnie także spotkać jako ARTEMIDIUM... jest to mój pseudonim artystyczny pod którym się ukrywam. Urodziłam się 7 lipca, więc jestem urodzona pod szczęśliwą liczbą. Interesuję się, także sportem a najbardziej to piłką nożną. Moim ulubionym zespołem polskiej ekstraklasy jest oczywiście LECH POZNAŃ. Można mnie spotkać na różnych forumowych spotkaniach....Tyle mojego:P jakieś pytania zapraszam na forum lub na gg albo na ircu :)

Moje tagi:fotografia cyfrowa, gotowanie, lech poznań, piłka nożna

Urodziny:za 259 dni (7 lipca 1990)

Moje motto:Co Cię nie zabije wzmocni Cię...

Obecny stan:lekko nieobecna :D:D

Posiadany sprzęt:PC, Phone

XFire

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl