avatar

Camponator Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Camponator

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Trochę o "Warhammer: Age of Reckoning"

Warhammer Online: Age of Reckoning (WAR) - gra komputerowa z gatunku MMORPG. Świat gry oparty jest na systemie Warhammer Fantasy stworzonym przez brytyjską firmę Games Workshop.

Informacje ogólne

Na początku gracze muszą wybrać swoją przynależność i dołączyć do jednej z dwóch Armii. Ci, którym bliższe są ideały Dobra, mogą walczyć po stronie Armii Porządku wcielając się w nieugiętego Krasnoluda, szlachetnego Wysokiego Elfa lub wiernego żołnierza Imperium. Zaś wyznawcy bardziej mrocznych poglądów mogą dołączyć do Armii Zniszczenia, a do wyboru mają prymitywnego Zielonoskórego (Ork lub Goblin), zepsutego Mrocznego Elfa lub ludzkiego wyznawcę Chaosu.

Walki RvR mają miejsce na trzech frontach gdzie prastarzy wrogowie prowadzą nieustającą wojnę – Krasnoludy vs. Zielonoskórzy, Wysokie Elfy vs. Mroczne Elfy oraz Imperium vs. Chaos. Gracze rozpoczynają grę walcząc przeciwko ich starożytnym wrogom, lecz mogą w każdej chwili przenieść się także na inne fronty, by pomóc ich sprzymierzeńcom.

Ostatecznym celem w rozgrywce RvR jest zajęcie stolicy przeciwnika. Żeby do tego doszło, armia musi najechać i przejąć kontrolę nad terenem przeciwnika. Decydujące bitwy mają miejsce na polach bitewnych , na których cele zostały jasno określone, jak również w instancjach–scenariuszach, w których do dyspozycji są najemnicy znani jako Psy Wojny.

Po raz pierwszy, WAR RvR system integruje obydwa style gry na jednej mapie: walkę pomiędzy graczami - Player vs. Player (PvP) i wykonywanie questów - Player vs. Environment (PvE). Każdy aspekt gry, wliczając zadania PvE, popycha do przodu wszechobecną wojnę. Gracze nigdy nie są zmuszeni do udziału w walce PvP i mogą pomagać w wojnie RvR i cieszyć się grą jedynie poprzez rozgrywkę PvE.

Kluczowe cechy gry
 • Bazowana na popularnym systemie fantasy jakim jest świat Warhammera autorstwa Games Workshop. Zdominowany przez siły oręża i magii, świat ten, pozwala setkom tysięcy graczy przeżyć epicką naturę wojny i chwały pola walki.
 • Dołącz do jednej z sześciu Armii i walcz po stronie Armii Porządku (Krasnoludy, Wysokie Elfy i Imperium) lub Armii Zniszczenia (Zielonoskórzy, Mroczne Elfy lub Chaos). Prowadź wojnę na jednym z trzech unikalnych frontach.
 • Nowy system prowadzenia rozgrywki Realm vs. Realm integrujący obydwa style gry: walkę PvP i zadania PvE na tej samej mapie, wspierające się nawzajem.
 • Zaangażuj się w jeden z czterech poziomów walki RvR:
  • Skirmished: okazjonalne potyczki PvP
  • Battlefields: wypełnianie z góry określonych celów na polach bitew w świecie gry
  • Scenarios: Instancje, bitwy na punkty z wykorzystaniem bohaterów niezależnych Psów Wojny
  • Campaigns: Najazdy na terytorium przeciwnika, zakończone oblężeniem stolicy
 • Podejmij szeroki wachlarz zadań PvE powiązanych z wysiłkami wojennymi Twojej Armii, wliczając:
  • publiczne zadania, które przynoszą korzyść całej armii
  • questy, w których gracze będą mieli do wykonania jakieś zadanie, jednak przeciwko nim również staną gracze, którym z kolei postawione zostanie zadanie przeciwne
  • rozgałęziające się questy, w których gracz będzie miał wybór, którą cześć questy chce wykonać i przez to swoją nagrodę
  • świąteczne zadania które nagradzają eksplorowanie nagrodami o wysokiej wartości
 • Solidny model walki wprowadzający Player Tactics (nabyte zdolności, które wybiera się przed walką) i Morale Skills (opcje walki, które nabierają na sile w momencie kiedy bitwa przechyla się na Twoją korzyść)
 • Modele graczy, które zmieniają się w trakcie gry wraz z wzrostem mocy postaci prowadzonej przez gracza (np. Orkowie zwiększają swoje wymiary, a Krasnoludom wyrasta dłuższa broda). Możliwość wpływania na wygląd zbroi, jak również wizualny system gildii umożliwiają graczom stworzenie naprawdę unikalnych bohaterów.
 • Weź udział w epickich questach w celu skompletowania Tomów Wiedzy i odblokowania wiedzy, szczegółowych opisów potworów czy większych intryg ze świata Warhammera.
 • Gra online wymaga wykupienia subskrypcji i połączenia internetowego.

Gra zapowiada się bardzo ciekawie. Głównym pytaniem jest, czy przebije się przez Guild Wars oraz World of Warcraft?

komentarzy: 0Poniedziałek, 09 kwietnia 2007, 15:30

AVE!

Bardzo długo mnie nie było, dopiero interwencja pewnego forumowicza zmobilizowała mnie trochę do działania. Podrasowałem trochę gramsajcika.

Zamieszczam zwiastun "Warhammer: Age of Reckoning". Wydaje mi się że to będzie bardzo Ciekawe i że to jedna z obowiązkowych gier dla fanów WFB :)


 

komentarzy: 0Piątek, 06 kwietnia 2007, 17:45

Smieszne filmy!

Pora na pierwszą porcyjkę kilku filmów :)

 

GTA 4 Real

 

 Matrix Ping Pong

komentarzy: 0Wtorek, 27 lutego 2007, 20:16

« starsze wpisy

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Mam na inię Łukasz. Mieszkam w Warszawie, chodzę do 1 klasy gimnazjalnej, mam Piwne (browarkowe :D ) oczy i trochę długie, ciemne włosy.... I więcej nie powiem :D

Moje tagi:guild wars, neverwinter nights 2, piękne kobiety, śmieszne filmy, warhammer online

Urodziny:za 340 dni (24 września 1993)

Moje motto:Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko małorealne.

Obecny stan:Czyżby to była ta jedyna?

Posiadany sprzęt:PC, PlayStation 2, GBA, iPOD

Namiary na mnie

GG: 6914975, e-mail: lukaszpotas(at)gmail.com

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4987 dni

Moich wejść na gram.pl: 1 587 (#2991)

Napisanych postów i komentarzy: 953 (#1072)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 4 (#228)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 227 (#1834)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 13

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl