avatar

Bloodi1988 Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/Bloodi1988

Ostatnie odwiedziny

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

A takie sobie

2

komentarzy: 0Piątek, 27 lutego 2015, 19:28

szkicka prawie godzinowa

2

komentarzy: 2Środa, 12 listopada 2014, 19:58

Życie płata figle... przykre.

Witajcie. Dłuższy czas nie udzielałam się na gramsajcie, ponieważ wynikało to nieco z braku czasu, w pracy mam dużo do zrobienia i czasami zostawałam po godzinach. W tę sobotę wypisano mnie ze szpitala. Byłam na operacji. Od lekarza dowiedziałam się o dobrej wiadomości, co bardzo mnie uspokoilo i z resztą cały czas byłam nastawiona pozytywnie, że wszystko jest ok. Niestety po chwili lekarz mówi mi o drugiej wiadomości, tym razem złej. Najwięcej czasu poświęcił na omówienie drugiej sprawy, co wywołało we mnie tylko rozpacz, załamanie i po prostu szok, gdyż nawet nie przyszłoby mi do głowy, że może mnie to spotkać. Zła wiadomość swym ciężarem powagi i znaczenia przyćmiła wiadomość dobrą, która rysuje się teraz jako "światełko w tunelu". Na taką, że trzeba mieć zawsze nadzieję i być dobrej myśli. Od soboty próbuję "przetrawić" diagnozę lekarza. Bywają chwile, że zapominam o tym zupełnie i zajmuje moje myśli sprzątaniem czy przeglądaniem internetu. Najgorsze są jednak noce. Gdy kładę się spać, przypominam sobie słowa lekarza. Muszę zmienić nastawienie na pozytywne, ale to przyjdzie dopiero z czasem, a nie tak od razu. Obecnie jestem na dwutygodniowym zwolnieniu i powoli wracam do siebie, zwłaszcza psychicznie.

komentarzy: 2Środa, 12 listopada 2014, 11:52

Obcy znów w formie! A ty?

Uwielbiam uniwersum Obcego, a już zwłaszcza gry z jego obecnością. Od dłuższego czasu śledziłam informacje dotyczące nowej gry, którą wzdłuż i wszerz ogłaszano jako survival-horror. Po nieudanym Colonial Marines mamy wreszcie produkt, który sam siebie obroni przede wszystkim wiernie odwzorowanym klimatem nawiązującym do pierwszej części Aliena oraz skutecznym straszeniem. To jest w końcu coś, na co czekali fani skradania, chowania się w szafkach i kombinowania jak ujść z życiem oszczędzając przy tym amunicję. Nowy Obcy to dobry Obcy, w tym sensie, że nie usiedzimy spokojnie z powodu wyczuwanej jego obecności. Zmusza to nas do bardzo częstego spoglądania na czujnik ruchu. Musimy również uważać, abyśmy sami przy okazji nie robili zbędnego hałasu zatem bieganie czy też strzelanie niewskazane. Obcy ma świetny słuch, idealnie się porusza (brawa dla grafików odpowiedzialnych za jego animację), zabija natychmiast (nie ma zmiłuj się...). Genialny drapieżnik, który już teraz zaczął doprowadzać do furii niektórych recenzentów i graczy. Po prostu jest w dobrej formie, nie miejmy do niego o to pretensji ;) Marudziło się, że gry są za łatwe, że prowadzą za rączkę... Tu tego nie uświadczycie. :)

komentarzy: 1Wtorek, 07 października 2014, 18:21

« starsze wpisy

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4016 dni

Moich wejść na gram.pl: 795 (#3631)

Napisanych postów i komentarzy: 21 (#1899)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 102 (#130)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 028 (#1150)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 11

Więcej o mnie

Krótko o mnie:rysownik samouk, gracz komputerowy (bywa, że tylko niedzielny niestety, ale staram się być na bieżąco z growymi nowościami)

Moje tagi:grafika, gry, rysunki

Urodziny:za 281 dni (28 grudnia 1988)

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:Xbox 360, PC, Mobile

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl