avatar

BigHunter Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/BigHunter

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Pasja, a brak czasu

czas, pasja, zainteresowania, come back

0

 

Każdy z nas czymś się interesuje. Jedni uwielbiają gry, drudzy sport, trzeci książki, czwarci muzykę, a kolejni jeszcze coś innego. A przecież wiele osób interesuje się wieloma rzeczami jednocześnie łącząc muzykę i sport, czy czytanie książek przeplatają partyjką w swojego ulubionego RPGa. 

czytaj...

komentarzy: 7Czwartek, 10 lipca 2014, 18:17

Cześć!

Mineło cztery lata od mojego ostatniego wpisu tutaj. Ostatni raz gdy tu zaglądałem również był grany mundial. W 2010. W RPA. Wtedy wygrała Hiszpania. Dzisiaj już nie powtórzy tego wyczynu.

Ale ja nie o tym. Piszę, ponieważ zastanawiam się nad restartem bloga. Taka próba sprzed 4 lat nie skończyła się najlepiej i szybko wymiękłem pochłonięty innymi obowiązkami. Dzisiaj wiele się zmieniło i chciałbym wrócić do tej przyjemności jaką było dla mnie pisanie o grach i nie tylko. Co prawda ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem, ale chciałbym bardzo wrócić do tego bloga.

Ten post powstał aby przywitać się ze wszystkimi starymi znajomymi, którzy wytrzymali próbę czasu i nadal można ich znaleść na gram.pl oraz nowych blogerów, których mam nadzieję poznać podczas swojej nowej przygody z gramsajtami.

Pozdrawiam 

Hubert Wiśniewski

 

EDIT: Obecnie pracuję nad pierwszymi wpisami oraz nad layoutem. Pierwsze teksty powinny pojawić się już bardzo niedługo. ;)

komentarzy: 4Niedziela, 06 lipca 2014, 09:29

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Cześć. Mam na imię Hubert i jestem autorem bloga, którego właśnie odwiedziłeś. Piszę o wszystkich interesujących mnie sprawach, a tych jest naprawdę ogrom - zaczynając od gier, przechodząc przez filmy, seriale, muzykę, książki, komiksy, a kończąc na sporcie. Pełny lifestyle. Prywatnie wielki kibic Liverpoolu, fan Wiedźmina, Arctic Monkeys i Ferrari. Mam kartkę, ze spisanymi marzeniami, które chciałbym spełnić.

Moje tagi:fps, gry pc, pentagram g-shock, piłka nożna, recenzje gier

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 26

Ostatnie odwiedziny

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3540 dni

Moich wejść na gram.pl: 1 100 (#3361)

Napisanych postów i komentarzy: 39 (#1881)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 3 (#229)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 980 (#737)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl