avatar

Benitokks Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Benitokks

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Zajrzyjcie na jw.org

Bóg Jehowa, Jezus Chrystus, Biblia, Pismo Święte , Świadkowie Jehowy

Postanowiłem zakończyć pisanie na tym blogu, jednak jeśli kogoś z Was zainteresowały zagadnienia tu poruszane to uprzejmie zachęcam do odwiedzania serwisu jw.org (z którego pochodziła większość wstawianych tutaj materiałów)

0

Na stronie głównej jw.org zawsze znajdziecie aktualne czasopisma (Strażnica, Przebudźcie się!) do pobrania za darmo.

0

W zakładce "Nauki Biblijne" znajdziecie odpowiedzi na wiele interesujących pytań dotyczących Boga czy Pisma Świętego, a także bardzo ciekawe materiały i pomoce oparte na Biblii.

0

Zakładka "Publikacje" to można powiedzieć dział download, z którego możenie nieodpłatnie pobierać oparte na Biblii czasopisma, książki, broszury, filmy, muzykę, słuchowiska itp.
Znajduje się tam również "biblioteka internetowa", w której możecie wyszukać odpowiedzi na nurtujące Was pytania (coś jak google dla publikacji Świadków Jehowy).

0

Natomiast w zakładce "o nas" znajdziecie informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie samych Świadków Jehowy.

Zróbcie mi przyjemność i zajrzyjcie czasami;)
Pozdrawiam

komentarzy: 7Sobota, 17 maja 2014, 21:38

« starsze wpisy

Kim jest Jehowa?

JEHOWA (imię Boga opisanego w Biblii, Ojca Jezusa (Łukasza 3:21,22)
kiedyś było w naszym kraju powszechnie stosowane i zachowało się choćby w wielu utworach literackich. Imienia Bożego w formie Jehowa w swojej twórczości używali Adam Asnyk, Maria Konopnicka, Zygmunt Krasiński, Adam Mickiewicz, Czesław Miłosz, Eliza Orzeszkowa, Juliusz Słowacki, Henryk Sienkiewicz i wielu, wielu innych. Dowody tutaj:
[LINK]
Świadkowie Jehowy w swoim wydaniu Biblii, analizując starożytne manuskrypty, z miłości do Boga przywrócili Imię Boże wszędzie tam gdzie znajdowało się pierwotnie (czyli ponad 7000 razy) a efekt ich pracy można pobrać za darmo (Mateusza 10:8) lub poczytać online korzystając z tych linków:

[POBIERZ]
[CZYTAJ ONLINE]

Studium Biblii

Dlaczego warto studiować Biblię?

Biblia pomogła już milionom ludzi na całym świecie znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania życiowe. Czy ty również chciałbyś je poznać?

Poproś o studium Biblii

Skorzystaj z darmowego kursu biblijnego w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Jestem zwykłym, szarym człowiekiem, który kiedyś poza graniem świata nie widział. Na początku mojej przygody z elektroniczną rozrywką byłem wielkim fanem Commodore (C-64, Amiga 600, Amiga CD32) później gdy moja ulubiona firma upadła przeniosłem się do obozu Sony (PSX, PS2, PS3) choć polubiłem bardzo ten sprzęt i zakochałem się swego czasu w serii Final Fantasy to do komputerów z logo Commodore nadal pozostał we mnie wielki sentyment (który zostanie już pewnie do mojej śmierci) W międzyczasie zaliczyłem jeszcze Gamecube'a, oraz dwie konsole od Microsoftu (Xbox, Xbox 360) . Jednak moje życie i priorytety uległy gruntownym zmianom w momencie kiedy zacząłem studiować Biblię ze Świadkami Jehowy. Nadal lubię pograć, ale nie zajmuje to już nadrzędnego miejsca w moim życiu, na nim jest teraz Bóg. Granie przestało być dla mnie sposobem na życie, a zaczęło być po prostu hobby. Wolny czas przeznaczam teraz na służbę dla Boga, dzieląc się zdobytą wiedzą biblijną z innymi. (Mateusza 28:19,20) Ten blog jest moim prywatnym dziełem (nie licząc lay'a, który zrobiła kiedyś dla mnie znajoma) i nie ma on nic wspólnego z oficjalną stroną Świadków Jehowy (poza tym, że znajdują się na nim do niej odnośniki). Co za tym idzie, to ja odpowiadam za ewentualne błędy, które na nim znajdziecie, a nie organizacja. (Jeśli za to znajdziecie na nim coś, co wam się szczególnie spodoba – to odpowiada za to Jehowa)

Moje tagi:bóg, jehowa, religia, świadkowie jehowy, wiara

Moje motto:Traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC, Wii

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Namiary na mnie

e-mail: ittaj80(at)gmail.com

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl